Малярні стрічки використовуються для захисту поверхонь від попадання на них пилу, бруду і фарбувальних речових. Малярна стрічка – це скотч на паперовій основі з низькими клеєвими характеристиками, що дозволяє їй широко використовуватися в будівництві, автомобілебудуванні та при ремонтних роботах. 

Міжнародна група Manuli випускає широку лінійку малярних стрічок, які використовуються в будівництві при проведенні малярних робіт, внутрішніх оздоблювальних робіт, а також в автомобільній індустрії і ремонтних майстернях. Такі малярні стрічки виготовляють з паперовою основою з шорсткого, гладкого або напівшорсткого паперу.

Малярна стрічка в запропонованому нами асортименті відповідає наступним вимогам:

  • дуже висока стійкість до розчинників,
  • термостійкість (в залежності від використання: кімнатна температура, до 60°, до 80° и до 110° С).

Використовується для виконання як внутрішніх, так і зовнішніх малярних робіт.

Малярні стрічки використовуються для захисту поверхонь від попадання на них пилу, бруду і фарбувальних речових. Малярна стрічка – це скотч на паперовій основі з низькими клеєвими характеристиками, що дозволяє їй широко використовуватися в будівництві, автомобілебудуванні та при ремонтних роботах. Завдяки тому, що малярну стрічку легко можна зняти практично з будь-якої поверхні, не залишаючи слідів на ній, вона використовується переважно для захисту цієї поверхні від потрапляння на неї фарби, лаку, вапна і т.д.

Варто зазначити, що паперова основа дуже добре вбирає рідкі фарбувальні речовини, що не дає їм розтікатися і потрапляти на поверхні, які не захищені маляркою. При виконанні малярних робіт використання таких стрічок забезпечує не тільки захист від забруднень фарбою, але і рівну лінію фарбування.

Ми реалізуємо малярну стрічку різної ширини: від 18 до 100 мм. Метраж таких стрічок – 40 та 50 м. в рулоні. Поставляється матеріал в білому та жовтому кольорах, але на технічні характеристики колір впливу не має.

При правильних умовах зберігання (температура до 21оС і при відносній вологості 50%) малярна стрічка може зберігатися до 12 місяців. Перед використанням малярної стрічки обов’язково перевірте, щоб поверхня, на яку ви збираєтесь її клеїти, була сухою та чистою від масла, пилу та жиру.

Малярна стрічка, ціна якої вказана в наших прайсах – доступний і незамінний засіб для виробництва і промисловості. Телефонуйте нашим менеджерам, робіть запити на прайси та замовляйте малярну стрічку для вашого виробництва.

                                                                                  pdf logo                         pdf logo                      pdf logo

                                                                                  РМ.1104, 110о                            РМ.7603, 80о                        РМ.7403, 60о