Створити бездоганну упаковку дуже легко, якщо звернутися до справжніх професіоналів, які можуть представити увесь спектр матеріалів для пакування. Клейка стрічка-ручка – це матеріал, який робить упаковку одночасно і красивою, і зручною.

Представлені стрічки – це прекрасне доповнення до упаковок малого чи середнього розміру і ваги, які не мають власної упаковки для переноски.

Даний тип адгезивних стрічок використовується спеціально для формування ручок, які б спростили перенесення мультипаків. Це одностороння поліпропіленова чи поліестерова клейка стрічка, яка відрізняється від простого скотчу такими характеристиками:

  • товщина (25 мм),
  • особливі фізичні властивості.

Представлені нашою компанією клейкі ручки гарантують вашим клієнтам додатковий рівень комфорту, піднімаючи при цьому імідж вашої компанії та роблячи упаковку особливою.

На клейких ручках можливий додатковий друк у фірмовому стилі, завдяки чому з’являється додаткова можливість виділити упаковку свого товару і одночасно перенести почуття комфорту та турботи про клієнта на позитивний імідж компанії.

lenta-dla-ruchek-04.jpg       lenta-dla-ruchek-02.jpg    ss09.jpg