Якісні будівельні стрічки – гарантія успішного будівництва чи ремонту. Адже саме цьому матеріалу виділена ключова роль в герметизації швів і всіх з’єднань, а також усуненні невеликих пошкоджень ізоляції. Завдяки грамотному використанню такого матеріалу можливо значно збільшити енергоефективність всієї будівлі.

В цій категорії представлені двосторонні та односторонні стрічки, які використовуються як в будівництва, так і при простому ремонті, упаковці чи навіть у побуті.

Класифікація матеріалу може бути проведена згідно характеристикам матеріалу і його використанню.

По типу поверхні розділяють:

  • односторонні стрічки,
  • двосторонні стрічки.
  • бітумні стрічки,
  • неткане полотно,
  • алюмінієва стрічка,
  • тканинна стрічка,
  • пінополіетиленова стрічка.

Перші використовуються для склеювання матеріалу «стик до стику». Односторонні стрічки можуть використовуватися при закладенні яких-небудь тріщин, проривів, а також при з’єднанні підпокрівельних плівок з іншими матеріалами. Двосторонні стрічки використовуються для склеювання матеріалу внахльост.

Будівельні стрічки виготовляються з таких матеріалів:

  1. Двосторонні клейкі стрічки виготовляють з використання спіненого поліетилену.
  2. Двосторонні клейкі стрічки для фіксації килимового покриття зроблені на основі поліпропіленової плівки та тканини.

Для надійного кріплення особливо важких предметів використовується армована одностороння стрічка. Матеріал має багато можливостей використання переважно в будівельній сфері та пакувальному бізнесі.

Популярний сьогодні тип стрічок, що називається Duct tape, представляє собою стрічку на тканинній основі, яка просякнута клеєм і покрита поліетиленовою стрічкою. Такий матеріал використовується для різноманітних цілей. Він популярний при упаковці, ремонті, укріпленні і т. п.

Паперова малярна стрічка (її ще називають креп чи малярний скотч) широко використовується при лакофарбових, ремонтних та малярних роботах. Функціональність такого матеріалу дозволяє використовувати його для обмеження області фарбування, кріплення покриття, яке захищає поверхню від різноманітних забруднень. Нерідко такий матеріал використовується під час фарбування автомобілів з метою створити рівні межі профарбованої поверхні, а також захисту частин автомобільного каркасу, що не потребують фарбування.

Основна перевага малярної стрічки полягає в тому, що матеріал достатньо легко видаляється з усіх поверхонь, не залишаючи слідів клею і не пошкоджуючи поверхню.

Всі вищезазначені матеріали ви можете купити в нашій компанії, отримавши при цьому висококваліфіковану консультацію наших спеціалістів, які багата років присвятили даній сфері. Можливий індивідуальний підбір матеріалів згідно вашим вимогам.