Догляд і обслуговування за палетопакувальником

 

 

Устаткування вимагає особливого догляду після установки на підприємстві. Багато компаній не дотримуються порад, тому робота пристрою відбувається не завжди правильно. Наявність великого шару пилу негативно впливає на коректну роботу машини, тому для якісної обмотки необхідно мінімум раз на рік проводити сервісне обслуговування. Це дозволить збільшити термін експлуатації пристрою і заощадити кошти на пакувальних матеріалах. Саме тому ми спільно з сервісним інженером компанії Володимиром Ткаченком підготували для вас короткий гайд. Він допоможе максимально продовжити термін експлуатації машини і швидко відшкодує її вартість.

 

1999

 

 

Правила поводження з палетопакувальником


• Якщо ви помітили, що витрата плівки збільшилася, це перший сигнал про те, що варто перевірити чистоту механізму натягу і каретки в цілому.

 

1992

 

• Крім іншого на постійній основі необхідно протирати вали за допомогою безацетонового очищувача.

 

1993

 

• Варто стежити за тим, щоб вилковий навантажувач не деформував поворотну платформу.

 

4

 

 

• На підприємствах з великим рівнем забруднення, рекомендується раз в 2 тижні піднімати поворотний стіл і проводити систематичну чистку. Такий догляд збереже зовнішній вигляд і характеристики машини.

 

1995

 

Компанія «Манупакеджинг Україна» допоможе в сервісному обслуговуванні і приїде в будь-яку точку України. Звичайно, почистити обладнання від бруду можна і самостійно, але фахівці нашої компанії не тільки проведуть чистку, але і зроблять дефектовку. Вся робота проводиться якісно і в найкоротші терміни.

 

Крім іншого співробітники проводять огляд самого обладнання і можуть дати практичні поради по заміну деяких деталей. Така консультація дає гарантію на безперебійну роботу палетопакувальника ще довгий час.

 

6 (1)

 

Встановлення нового обладнання, підбір матеріалів і післяпродажне обслуговування - це далеко не весь список переваг, які можна отримати при покупці палетайзера.