Manustif Evolutions - тонка стретч (стрейч) плівка


 

Тонка інноваційна стрейч плівка – це розробка спеціалістів німецького заводу Manuli Group. Майже відразу після презентації вона стала справжнім викликом для стандартної стрейч-плівки, яка хоч і стала звичною, але наразі не зможе конкурувати зі стрейчем 9 мкм в плані економії та надійності.


 

Тонка стрейч плівка Manustif Evolutions має такі переваги:

 • Легкість. Товщина плівки зменшена до 9 мкм.
 • Прозорість. Сприяє покращенню зовнішнього вигляду запакованого продукту.
 • Економія. Оптимізується вартість товару.
 • Простота. Зручність використання.
 • Екологія. Охорона довколишнього середовища.
 • Надійність. Висока стабілізація запакованого грузу.

 

Стрейч пленка тонкая

 

Варто зазначити, що зменшення товщини ніяким негативним чином не сказалося на механічних якостях плівки. Це стало можливим завдяки не тільки застосовуванню сучасних технологій, а й завдяки використанню сировини високої якості.

Вигляд палетизованих товарів суттєво покращується завдяки кришталево-чистій прозорості стретч-плівки та приємному блиску.

Оскільки тонкі стрейч плівки характеризуються меншою товщиною, можна говорити про зниження витрат пакувального матеріалу (по різним підрахункам економія складає в середньому 50%) на палету в порівнянні з традиційними плівками.

Попередньо розтягнена стретч-плівка виготовлена методом cast. Цей запатентований процес виробництва гарантує відмінну міцність без втрати еластичності плівки. Ці якості дозволяють з легкістю використовувати плівку як при машинній упаковці, так і при ручній. Оптимальним вважається використання представленої стрейч плівки на напівавтоматичних машинах або палетопакувальниках без вузла попереднього розтягнення.

Завдяки унікальній технології, що розроблена групою компаній Manuli Stretch, стретч плівка прекрасно вписується в концепцію захисту довколишнього середовища.

Специфічні фізико-механічні якості плівки проявляють себе у високій клейкості товарів, зусиллю на розрив та міцності на прокол. Завдяки цьому гарантується висока стабілізація та сила утримання грузу, навіть якщо він досить важкий.

Завдяки зменшенню витрати плівки можна отримати такі бонуси:

 1. Додаткове місце на складі (економія до 40% простору).
 2. Зменшення частоти зміни рулонів.
 3. Планування замовлень.
 4. Зменшення витрат.
 5. Зниження транспортних витрат.

Manuli Group, як виробник стрейч плівки, представляє матеріали для упаковки високої якості, які відповідають всім стандартам та можуть використовуватися як в нехарчовій, так і в харчовій промисловості.

37-1007261815121