Історія Manuli Stretch Group

Історія Manuli Stretch Group починається з 1935 року. Саме в цей час засновник компанії Дарданіо Манулі почав виробляти ізоляційну стрічку. Бренд, під яким виходив продукт, отримав назву MANUPLAST®.

 

З 1962 року виробництвом та наступним продажем клейких стрічок займається компанія Manuli Autoadesivi. Успішна та наполеглива робота співробітників дозволили компанії стати лідером в даному секторі на світовому ринку. Такий успіх дозволив компанії розширити свій асортимент, приділяючи увагу в своїй роботі розробкам та дослідженням. 

 

В кінці 80-х була заснована Manuli Film – компанія, яка почала виготовляти високоякісні поліпропіленові плівки. Для того, щоб зайняти провідні позиції на європейському ринку, компанії потрібно було зовсім небагато часу. Сталося це завдяки прекрасному співвідношенню ціни та якості.


 

                             83 big85 big

 

Manuli Stretch Group була створена в 1994 році і стала першою європейською компанією, яка почала використовувати технологію каст-екструзії для виробництва LLDPE стретч-плівки, яка матеріалом, що підлягає 100% переробці. Унікальна технологія і 2 італійських заводи в Поцциллі та Апрілії дозволили групі компаній в короткі терміни посісти провідні позиції на ринку в цьому секторі. 

 


 

 

Історія розвитку компанії:

 

  • 1995 рік – Manuli Stretch S.p.A. стає світовим лідером виробництва и збуту LLDPE стретч-плівки, яка підлягає 100% переробці.
  • 1995 рік – розроблена та створена перша в світі стретч-плівка з попереднім розтягненням, яка була отримана безпосередньо з каст-лінії під брендом Manustif ®. Цей продукт став дійсно успішним та отримав 2 міжнародних патенти. 
  • 1996 рік – спеціалісти компанії почати створення та розробку першої в світі CAST LLDPE стретч-плівки для сільського господарства, яка повністю переробляється. 
  • 1998 рік – в рамках розширення бізнесу групи компаній Manuli Stretch був збудований новий завод в Аргентині (м. Буенос-Айрес).
  • 1999 рік – прийнято рішення про будівництво додаткового і найбільшого завода по виробництву стретч-плівки в німецькому місті Шкопау (Лейпциг).
  • 2000 рік – група компаній купила контрольний пакет акцій у німецького виробника DRG Plastic Films.
  • 2004 рік – розвиток сектору каст поліпропілена (СРР) з інвестуванням в завод в Апрілії.
  • 2007 рік – куплені активи Quintec Films Corporation– американського виробника стретч-плівки, який знаходиться в місті Шелбівілл, штат Теннессі.
  • 2010 рік – куплена група компаній Fitasa, яка знаходиться в Бразилії.
  • 2012 рік – запущені нові лінії виробництва стретч-плівок і стретч-худу на заводі Manuli Stretch Deutschland в Лейпцигу.

manuli-stretch-anyaceg 

 


 

По сьогоднішній день європейська група компаній Manuli Stretch Group укріплює свої позиції і робить свою присутність все більш помітною як на території Європи, так і на території Америки.