Создать безупречную упаковку не так сложно, если Вы работаете с профессионалами. Обандероливатели Bandallот голландского производителя – этому лучшее подтверждение, которое гарантирует идеальную презентацию вашим товарам. Ленты с уникальным дизайном помогут вам в этом как нельзя лучше.

 

Упаковка, що створює бренд: обандеролювачі за вигідними цінами

Обандеролююча машина – це пакувальне обладнання, яке використовується для фінальної упаковки товару за допомогою спеціальних стрічок. На такий матеріал може бути нанесена різна інформація про продукт (дата виготовлення, склад, спосіб використання і т. д.) і компанію (логотип, слоган тощо).

Світ пакувального обладнання за кілька останніх років отримав колосальний розвиток, який  дозволяє власникам бізнесу робити сьогодні не просто упаковку, а створювати повномасштабний маркетинговий інструмент, що поєднує в собі ще й економічність і зручність. Завдяки таким змінам можна з упевненістю говорити про якісну упаковку товару, в якій враховані всі його особливості.

Обандеролюючі машини вже давно завоювали популярність у Європі, Америці і Азії, оскільки з їх допомогою можна з мінімальними витратами зробити упаковку дійсно красивою і презентабельною.

Історія відомої сьогодні голландської компанії Bandall почалася ще в 1990 році. Саме тоді вона в якості невеликого сімейного підприємства під назвою Com Benelux зайнялася продажем обладнання для обандеролювання. Перша машина під торговою маркою Bandall зійшла з конвеєра лише через 7 років, у 1997 році.

Перш ніж зайняти свою нішу в сфері упаковки, обандеролювачі пройшли довгий шлях розвитку і вдосконалення кожної деталі. У 2008 році керівництво компанії вирішило відмовитися від альтернативного назви Com Benelux, віддаючи перевагу назві Bandall.

Автоматичне обладнання для обандеролювання, так само як і напівавтоматичне, стане корисним у різних виробничих сферах, починаючи з друкарень, банків, підприємств фармацевтичної промисловості, закінчуючи невеликими магазинами і величезними гіпермаркетами. Робочий процес може бути повністю автоматизований, що дозволяє обандеролювати 22-24 товари в хвилину. Робочі параметри визначаються та регулюються з допомогою панелі управління, яка оснащена сенсорним екраном.

Бонус від компанії Бандал, офіційним постачальником якої є наша компанія, полягає в можливості нанести на бандерольную стрічку будь-яку інформацію (це може бути логотип компанії, інструкція з використання, склад, різні рекламні повідомлення тощо). Відмітна особливість обладнання полягає в запатентованій системі, що використовує негативний тиск. Завдяки цьому обандеролювач може працювати з плівкою товщиною 35 мкм, що є великою перевагою при конкурентному порівнянні з іншими брендами обандеролюючих машин.

Широкий асортимент обандеролюючого обладнання включає в себе надійні автоматичні і напівавтоматичні машини від європейського виробника Bandall.

Купити обандеролювач ви можете в нашій компанії, яка є лідером на ринку пакувального устаткування. Всі матеріали і машини поставляються безпосередньо від виробників, завдяки чому ви можете зробити дійсно вигідну покупку.

Обандеролююча машина – це не просто апарат для упаковки, але і хороший маркетинговий інструмент, який допоможе виділити товари вашої компанії серед маси схожих. Упаковка, яка робить продукт презентабельним і помітним, - хіба можна бажати більшого?

Sfeer picture 3