Полуавтоматичний заклеювач коробів SIAT SM48

Полуавтоматичний заклеювач коробів SIAT SM48. Мультиформатний заклеювач коробів, оснащений боковими протягуючими ременями. Підходить для роботи з коробами, висота та ширина яких не перевищує 800 мм.

Напівавтоматичний заклеювач коробів SM48 SIAT – це обладнання, яке призначене для склеювання верхніх та нижніх клапанів гофрокороба клейкою стрічкою типу «скотч».

Переваги:

• Заклейка відбувається завдяки боковим приводним ременям;

• Автоматична адаптація під габарити (висоту та ширину) короба;

• Два робочих цикла для одночасної заклейки зверху та знизу.


До моменту роботи з обладнанням верхні вузли заклеювальної групи розташовані внизу. Першочергове положення змінюється, коли оператор подає короб на стрічку. Здійснювати роботу без оператора не вийде, через те що заклеюються короби з попередньо зачиненими верхніми втулками. Алюмінієві валики просувають товар та подають сигнал для бокових направлень, які фіксують картонну коробку.

Заклеювач з автоматичним налаштуванням висоти короба підлаштовується під її габарити й проклеює по всій довжині. Верхній вузол заклеювальної групи здатен проклеїти 20 коробів в хвилину, а фіксатор висоти спуску верхніх обмотувальних стрічок допомагає регулювати швидкість руху.

Верхні та нижні приводні ремені кріплять короб на роликах, а дві заклеювальні групи одночасно проклеюють низ та верх клапанів клейкою стрічкою. Система з подвійним приводом автоматично підлаштовується під ширину короба та фіксує картон з обох сторін, що дозволяє герметично пакувати товар.
На боковому корпусі розташована кнопка аварійного блокування, яка зупиняє процес заклеювання. Також конструкція обладнана електротепловим вимикачем, яким, за необхідністю, користується оператор.

Після заклеювання короб відправляється на металеві ролики. Вони пересувають продукт за допомогою розтяжного транспортера (який в наявності в опціях) та оператор лінії вкладає короб на паллет.

Обладнання оснащене алюмінієвими ніжками, які створюють опору та допомагають встановити машину в будь-яку точку на виробництві. Додатково можливе встановлення 4-х коліс з фіксуючим тормозом для швидкого пересування.

Напівавтоматичний заклеювач коробів SM48 SIAT впорається з заклейкою коробів нестандартних розмірів та адаптується під габаритні гофрокороби, що збільшують показник продуктивності.

Технічні характеристики

Виробник SIAT (Італія)
Продуктивність До 600 кор/год
Верхній та нижній протяжний механізм для всіх типорозмірів коробів  
Ширина двох бокових протяжних ременя 76 мм
Швидкість протягувальних ременів 20 м/хв
Ширина протягувальних ременів 50 мм
Довжина короба (min-max) 200 — ∞ мм
Ширина короба (min-max) 200 — 800 мм
Висота короба (min-max) 120 — 800 мм
Зовнішній діаметр бобіни клейкої стрічки 410 мм
Ширина клейкої стрічки 75 мм (K12R)
Діаметр втулки клейкої стрічки 76 мм
Вага (стандарт) 170 кг
Стандартні габаритні розміри  
Довжина 2280 мм
Ширина 1260 мм
Висота 1740 — 1890 мм
Напруга мережі 380 В
Споживна потужність 0,26 кВт/год
Фаз току 3
Витрати повітря 9 л/цикл
Механізм для фіксації коробок під час ручного завантаження  
Потужність двох двигунів 0,13 кВт (кожний)
Макс. допустима потужність 15 bpm