Мультиформатний заклеювач коробів SR46 SIAT

Мультиформатний заклеювач коробів SR46 SIAT. Мультиформатний, заклеювач для роботи з гофрокоробами, висота та ширина яких не перевищує 650 мм.

Мультиформатний, напівавтоматичний заклеювач коробів SR46 SIAT призначений для одночасної заклейки верхніх та нижніх клапанів габаритних гофрокоробів клейкою стрічкою типу «скотч».

Оператор складає верхні клапани короба і подає його на стрічку. Після чого спрацьовує кінцевий вимикач та першочерговий стан верхнього протягувального вузла змінюється. Він підлаштовується під його габарити й підіймається на потрібну висоту по металевим направляючим.

Приводні ремені й бокові направляючі надійно фіксують продукцію, а заклеювальна група починає заклеювання скотчем по контуру клапанів. Після того, як короб вийшов з робочої зони, він рухається по алюмінієвим валикам для завантаження на піддон або направляється по конвеєрній стрічці для подальшої обробки.

 Обладнання складається з металевої конструкції, яка пофарбована епоксидною фарбою, яка запобігає утворенню корозії.

Додаткові опції включають в себе встановлення 4-х коліс з фіксованим тормозом для зручності в переміщенні.

Переваги:
• гнучкість в застосуванні;
• адаптація до розмірів короба;
• висока надійність;
• створений для габаритних коробів.

Машина обладнана збільшеними ніжками, що дозволяють виконувати заклейку гофрокоробів нестандартних розмірів (габаритних).

Такоє існує можливість купити висувний конвеєр, для простої доставки товару на палет.

Мультиформатний, напівавтоматичний заклеювач коробів SR46 SIAT – це найкраще поєднання технічних характеристик й якості деталей для напівавтоматичної пакувальної лінії