Автоматичний заклеювач коробів SR20 SIAT

Автоматичний заклеювач коробів SR20 SIAT. SIAT SR20 – це полуавтоматичний заклеювач коробів з довільним регулюванням розмірів короба.

Представлений мультиформатний заклеювач потрібен для того, щоб заклеювати вверх та низ короба клейкою стрічкою. Ширина та висота короба визначається автоматично.

Такий заклеювач стане ідеальним рішенням для компаній та пакувальних ліній, котрі працюють з коробами різних розмірів. Вихідний стан обладнання передбачає, що верхній протяжний вузол з заклеювальною групою та приводними ременями встановлюються у нижньому положенні. При цьому бокові направляючі розведені в сторони.

Уникнути пошкодження стрічки під час заклеювання коробів допомагають 4 ременя безпеки. Вони також попереджають про незаповнені короби. Завдяки пневматичній системі можна швидко адаптуватися до великого діапазону розмірів коробів. Представлений заклеювач коробів обладнаний міцною рамою з двома мачтами, завдяки чому його можна використовувати практично цілодобово.

Операції технічного обслуговування машини також полегшені. Це зроблено завдяки легкому доступу до моторів, зрозумілому направленню кабелів та швидкозмінній головці для запису на плівку. Компактний розмір та додаткові ролики допомагають інтегрувати обладнання в будь-яку (як нову, так і існуючу) виробничу лінію.

Пневматичне регулювання висоти та ширини Так 
Блок обв'язування  K11R (50 мм)/K12R (75 мм)
Продуктивність (кор/год)  до 900 
Витрата повітря (л/цикл)  9
Споживча потужність (кВт/год) 0,26
Фази струму 3
Вага (кг) 170
Розміри коробів

Мін. L 150 мм Ш 140 мм Ш 100 мм В 100 мм
Макс. L ∞ W 500 мм H 500 мм H 500 мм

Максимальний вихідной сигнал 15 bpm (середнє значення в залежності від розмірів коробів)
Швидкість привідних ременів (м/хв) 20
Швидкість 2 двигунів (кВт) 0,13
 
Опційно
Висувний конвеєр GTL/GTR
Роликовий конвеєр RG
Струменевий принтер K-125/K-250