Заклеювачі коробів - це універсальне пакувальне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно проводити склеювання швів стулок коробів, виконаних з гофрованого картону. 

Формувальники коробів – це спеціальні машини, які призначені для формування коробів із спеціальних картонних заготовок ящиків, призначених для подальшого заповнення.

Заклеювачі коробів – універсальне рішення для роботи

Заклеювач коробів - це універсальне пакувальне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно проводити склеювання швів стулок коробів, виконаних з гофрованого картону. Представлені машини характеризуються високою продуктивністю, а також можливістю забезпечити зниження витрат на матеріали завдяки використанню економічного машинного скотчу, який може поставлятися в намотуванні до 990 м. Варто зауважити, що такі машини можуть використовувати різну по ширині клейку стрічку (50 або 75 мм). Скотч може відрізнятися за кольором, а також бути маркований різною інформацією (наприклад, логотипом компанії).

 

 

 

Види заклеювачів коробів

Заклейщик коробів скотчем всі необхідні операції може проводити як з участю оператора, так і без стороннього втручання. Враховуючи принцип роботи, виділяють:

• автоматичні заклеювачі коробів,

• напівавтоматичні заклеювачі коробів.

Автоматичні машини мають автоматичне регулювання, тому використовуються вони в безперервному циклі (самостійно заклеюють клапани і закривають верхні стулки коробів). Таке обладнання здатне перенастроюватися самостійно під різноманітні габарити коробок, які надходять по лінії. Якщо коробки, які надходять по лінії мають однаковий розмір, то раціональним рішенням буде вибір обладнання з ручним регулюванням. Якщо у виробництві потрібно використовувати інший формат, то перехід на нього може бути здійснено вручну всього за 2-3 хвилини.

Напівавтоматичний заклейщик коробів доцільно застосовувати при аритмічному процесі упаковки, пов'язаному з невеликими партіями товарів, а також укладанням продукції в короби. В такому випадку використовується ручне регулювання під різні розміри короба. При використанні такого обладнання процес неможливий без участі оператора, який повинен покласти товар в короб, закрити верхні стулки, а після цього – проштовхнути короб безпосередньо в заклейщик. Примітно, що такі моделі є найбільш доступними за ціною, а також дуже швидко окуповуються завдяки економії витратних матеріалів.

За умови, що вам доводиться працювати з різними розмірами коробів, найбільш раціональним рішенням стане вибір напівавтоматичного заклейщика, який має автоматичне регулювання в залежності від розмірів коробів. У такому випадку оператор лише укладає продукції і проштовхує короб, а заклеювач підлаштовується під розмір короба, здійснюючи заклеювання верхніх і нижніх клапанів.

Формувальники коробів

Формувальники коробів – це спеціальні машини, які призначені для формування коробів із спеціальних картонних заготовок ящиків, призначених для подальшого заповнення. В залежності від моделі обладнання заготовки можуть завантажуватися як вручну, так і автоматично. Таке обладнання самостійно формує короб і заклеює його нижні клапани, в результаті чого машина видає продукт, що готовий до наповнення товаром. При цьому ширину скотчу, а також розміри картонних заготовок, що подаються, можна налаштувати вручну.

Оператор вручну подає заготовки в машину, якщо мова йде про напівавтоматичні моделі. Такі формувальники також не виконують заклеювання коробів, дану операцію проводить оператор, використовуючи заклеювач. Саме тому для великих виробничих процесів рекомендовано придбати автоматичні формувальники, які можуть значно спростити і прискорити роботу.

Всі моделі формувальників коробів сумісні з напівавтоматичними і автоматичними моделями заклейщиків коробів. Завдяки такому обладнанню, яке підібране і правильно встановлено в системі упаковки, можна гарантувати істотне прискорення процесу упаковки. В лоток формувальника в залежності від моделі можна помістити до 300 картонних заготовок, які після формування відразу ж потрапляють в заклеювач. У нашій компанії ви можете придбати високопродуктивні машини, які можуть виробляти до 700 коробів в годину.