Термозбіжне обладнання

Термозбіжні машини – це спеціалізоване обладнання, яке призначене для пакування в термозбіжну плівку різної продукції. Купити за вигідними цінами таке обладнання ви можете в компанії Манулі Україна, яка є найбільшим дистриб'ютором пакувальних машин з Європи з найвищими показниками якості.

 

Залежно від способу використання розрізняють такі термозбіжні машини:

• автоматичні,

• напівавтоматичні,

• ручні.

Ручне термозбіжне обладнання, купити яке ви можете в нашій компанії, представляє собою дійсно компактне і економне рішення стосовно пакування. Ідеально підходять для тих компаній, яким не потрібна висока продуктивність процесу. Спайка плівки відбувається за допомогою притиску рамки, який виконується вручну. Особливість такого обладнання передусім полягає в простоті використання і обслуговування.

Напівавтоматичні термозбіжні машини використовуються для оптимізації цілого ряду операцій. Оператору потрібно загорнути у плівку товар для пакування, а потім – розмістити його належним чином для спайки. Інші операції – запаювання, напрям продукції по стрічковому конвеєру в термозбіжний тунель – виконуються автоматично. Завдяки цьому можна говорити про істотне збільшення швидкості обробки продукції. А широкий асортиментний ряд обладнання дозволяє пакувати різну продукцію. Упаковка довгомірів в термозбіжну плівку, наприклад, тепер стала максимально простою та зручною.

Автоматичні термозбіжні машини представляють собою обладнання, яке має найбільшу продуктивність. В даному випадку робота оператора обмежується вибором і введенням потрібної програми, а також загальним контролем процесу.  Завдяки цьому гарантується суттєве збільшення продуктивністі. У таких машинах є всі необхідні датчики, щоб зробити вбудовування у виробничу лінію.

Все термозбіжне обладнання, купити яке ви можете в компанії Манули Україна, відповідає високим європейським стандартам якості. Вироблено воно італійською компанією SMIPACK, яка завдяки 15-річному досвіду роботи, постійним інноваціям та вивченню потреб своїх клієнтів займає провідні позиції на міжнародному ринку виробників обладнання.

Компанія Манули Україна Лтд є офіційним представником SMIPACK в Україні. Всі італійські машини, що поставляються компанією, відрізняються високою надійністю і винятковою якістю деталей. При цьому обладнання є досить простим у використанні і обслуговуванні. Навчання вашого персоналу значно спростить той факт, що всі інтерфейси систем управління переведені російською мовою.

Для отримання більш докладної інформації про обладнання рекомендуємо звернутися в наш відділ продажів за телефоном (044) 502-12-37.