Ручна стреп машина GT-Smart Columbia SIAT.

Ручна стреп машина GT-Smart Columbia SIAT.. Ручний акумуляторний пакувальний пристрій для стрепінга GT-Smart.

Ручна акумуляторна пакувальна стрепінг машинка GT-Smart виробництва SIAT Columbia — універсальний інструмент для обв'язування полімерними стрічками (поліестер PET або поліпропілен PP), з можливістю вибору режиму роботи: напівавтоматичний (всього 2 натискання: затяжка і запаювання з обрізанням стрічки) або ручний для самостійного контролю необхідної натяжки стреп стрічки). На одній зарядці акумулятора стрепінг інструмент здатний зробити більше 250 циклів утяжки і запайки стрічки, а час зарядки батареї близько 30-40 хвилин, що передбачає практично безперервний процес обв'язки. Ширина стреп стрічки для використання в даному типі обв'язувального пристрою: від 9 до 16 міліметрів, товщина: від 0,4 до 0,85 мм. Цифровий дисплей відображає поточні задані параметри. Якщо пристрій для обвязки стреп стрічкою не використовується більш двох хвилин, то він переходить в енергозберігаючий режим. 

GT-SMART – Siat S.p.A

 


Ручний обв'язувальний пристрій для стреппінгу GT-Smart SIAT володіє високою ергономікою і дуже зручний у використанні, а також інтуїтивним і дружелюбним інтерфейсом («user-friendly») панелі управління. Стрепінг машинка GT-Smart оснащена протиковзкою ручкою з гумовою вставкою. Довговічний і потужний безколекторний двигун, найкращий у своєму класі. 

Ручное обвязочное устройство стреппинг лентой GT-Smart SIAT на IZI.ua  (5398218)

 

Ручний акумуляторний стреппінг інструмент для обв'язки стрічками GT-Smart SIAT чудово відцентровано, а балансування по вазі передбачає можливість тримати пристрій за ручку навіть одним пальцем. Система самодіагностики і захисту від перевантаження захистить обв'язувальний стреп інструмент від неправильного використання. Можливість використання при температурі навколишнього середовища від -10 до + 40C, а при наявності посиленої батареї - і при більш низьких екстремальних температурах. Завдяки простоті і надійності стрепінг інструмент GT-Smart має доволі низьку вартість експлуатації, обслуговування та ремонту. Чудова якість пакувального інстhументу SIAT, підтверджена роками практики і модернізації. Ручний обв'язувальний пристрій для стрепінг пакування має зручний і швидкий вибір параметрів на цифровій панелі керування. Збалансований розподіл ваги і ергономічна ручка з каучуковим покриттям дозволяє здійснювати горизонтальну і вертикальну обв'язку однією рукою. Стреп машина має потужний безщітковий (безколекторний) двигун Bosch з великою швидкістю натягу.

Тип упаковки/обв'язки: пласка поверхня (хв. Довжина 120 мм) - кругла поверхню (хв. Діаметр 700 мм). Полімерна стрічка: поліестер (ПЕТ) або поліпропілен (ПП)
Ширина/ товщина стрічки: 9-16 мм/0,4 - 0,85 мм
Максимальний натяг на одну стрічку: 1800 Н
Максимальний натяг на дві стрічки: Н макс
Швидкість натягу: 14 м/хв
Тип з'єднання стрічки: спайка тертям
Міцність зварного скріплення: 75-85%
Акумуляторна батарея: 14,4 В, 3 А * ч Li-Ion, Akku Power SP2 Вес (з батареєю): 3,5 кг
Вага (з батареєю): 3,5 кг - є найлегшим інструментом у своєму класі