Пневматичний стрепінг інструмент SIAT POLI MT 13-19

Пневматичний стрепінг інструмент SIAT POLI MT 13-19. Пневматичний стрепінг інструмент SIAT POLI MT 13-19 для ПП та ПЕТ стрічки.

POLI MT 13-16-19 SIAT — ручна автоматична стрепінг машинка для обв'язки вантажів поліпропіленовою (ПП) або поліестеровою (ПЕТ) стрічкою. Пристрій відноситься до типу пневматичних, так що для роботи з ним потрібен тільки компресор — в цьому його перевага. Він мобільний і не залежить від близькості до робочого місця, розетки і не вимагає постійної підзарядки. Це компактний, простий у використанні і універсальний обв'язувальний інструмент. Він розроблений для використання в промислових умовах середньої і великої потужності. Інструмент доступний для стрічок 3-х розмірів: 13 мм, 16 мм і 19 мм.

Машинка обв'язує двома типами пакувальної стрічки. Поліпропіленова стреп стрічка призначена для легких вантажів і коробок, целюлозної і меблевої продукції і т.п. Якщо ж Вам необхідно упаковувати більш великовагові вантажі, то тут буде більш доречно застосувати поліестерову стрічку.

На відміну від свого попередника POLI MT 13-19 може працювати з більш товстими стреп стрічками і сам інструмент став могутніше.

Пакувальний пристрій досить простий в єксплуатації. Сам обв'язувальний цикл займає всього кілька секунд. А якщо машинка потрапить в руки досвідченого пакувальника, який швидко обертає коробки стреп стрічкою, то робота піде як по маслу.

Принцип роботи:

Принцип роботи POLI MT 13-19 SIAT простий. Після того, як вантаж обгорнутий пакувальною стрічкою, пристрій розташовується таким чином, щоб захопити обидва її складених кінця в спеціальний бічний проріз. Після цього, для натяжки натискаємо синю кнопку, а для зварювання — червону. Після скріплення, машинка сама відріже зайвий кінець пакувальної стрічки.

Переваги:

  • Легкий і ергономічний
  • Легко використовувати
  • Сучасний дизайн
  • Універсальний
  • Надійний для використання в промислових умовах

Ідеально підходить для:

  • Будівельної промисловості
  • Побутовиї, споживчої та особистої упаковки
  • Логістичної індустрії
  • Лісової і деревообробної промисловості
Тип упаковки: плоский, круглий
Тип стрічки: ПП, ПЕТ
Ширина стрічки, мм:

13 — 19

Товщина стрічки, мм:

0,6 − 1,27

Натяг стрічки максимальне, N: 3500
Швидкість натягу стрічки, м / хв: 7
Тип з'єднання: зварювання тертям
Тиск повітря, бар: 6 — 7
Витрата повітря, л/с: 12
Вага, кг: 5,2