Автоматична стрепінг-машина GT-H SIAT Columbia

Автоматична стрепінг-машина GT-H SIAT Columbia. Високопродуктивний ручний акумуляторний стрепінг-інструмент для обв’язування стрічками великих об’ємів упаковки та важких вантажів

Стреппінг-машина для обв’язки пластмасовими стрічками GT-H SIAT Columbia – це високопродуктивний ручний акумуляторний стрепінг-іструмент для обв’язування стрічками (поліпропілен РР чи поліестер PET) великих об’ємів упаковки та важких вантажів з можливістю вибору режиму роботи (автоматичний, напівавтоматичний, ручний, SOFT). Пристрій для обв’язування полімерними стрічками GT-H19 та GT-H25 SIAT– компактне, надійне та просте у використанні та налаштуванні обладнання – створено підрозділом Columbia компанії SIAT (Італія).

Цикл обв’язування (автоматичне натягування та зварювання/обрізання стреппінг-стрічки) виконується натисканням однієї кнопки (в автоматичному режимі). Вибір параметрів на цифровій панелі доволі простий, зручний та швидкий. Стрепінг-інструмент GT-HColumbiaмає збалансований розподіл ваги та ергономічну ручку з каучуковим антискользящим покриттям, що дозволяє зробити горизонтальне та вертикально обв’язування однією рукою. Стрепінг-машина GT-H SIATоснащена безщітковим (безколекторним) двигуном Bosch з великою швидкістю натягу та потужним літій-іонним (Li-Ion) акумулятором.

Тип упаковки 

плоска поверхня (мінімальна довжина 120 мм) 

кругла поверхня (мінімальний діаметр 700 мм) 

Тип матеріалу, що використовується

полімерна стрепінг-стрічка: поліестер (PET) та поліпропілен

Можливість блокування панелі управління так
Режими роботи

автоматичний

напівавтоматичний

ручний 

SOFT

Можливість контролю якості циклів роботи інструмента так
Ширина стреп-стрічки 19-25 мм
Товщина стреппінг-стрічки 0,8-1,3 мм
Максимальний натяг стреппінг-стрічки 9 м/хв
Тип з'єднання стреппінг-стрічки зварювання тертям
Регулювання часу зварки 0,6-3 сек.
Акумулятор Battery Akku Power SP5 18 Vdc, 5.0 Ah Li-Ion
Вага (с акумуляторною батареєю) 4 кг
   
Комплектація  
  обв'язувальний стреппінг-інструмент
  акумулятор
  зарядний пристрій