Автоматична стрепінг машина OMS 875AB

Автоматична стрепінг машина OMS 875AB. Пристрій для бічної обв'язки OMS 875AB автоматично упаковує продукти будь-якої форми за допомогою однієї або декількох поліестерних або поліпропіленових стрічок для термозварювання.

Пристрій для бічної обв'язки OMS 875AB автоматично упаковує продукти будь-якої форми за допомогою однієї або декількох поліестерних або поліпропіленових стрічок для термозварювання. Машина складається з міцної конструкції зі зварної сталі та алюмінію, яка підтримує всі компоненти обв'язувальної машини.

 

 

 

Головка TR розташована збоку від напрямку руху продукту, яка автоматично виконує операції подачі стрічки, відновлення, натягу, зварювання і різання. Опорна конструкція арки зроблена з алюмінієвих профілів. Направляюча для ременя навколо рюкзака виготовлена ​​з матеріалу з низьким коефіцієнтом тертя і високою зносостійкістю. Дуги обладнані пристроєм відкривання з декількома незалежними секторами, що забезпечує ідеальне центрування стрічки навколо упаковки, також це додатково забезпечується системою направляючих щіток. Максимальний хід — 400 мм. Цикл автоматично запускається датчиком. Механізм з утримувачем котушок має систему захисту від розривів і електромагнітне гальмо.

 

 

Завдяки панелі управління, роботу машини можна налаштувати в автоматичному або ручному режимах. Верстат укомплектований усіма системами приводу (електричним і пневматичним) і пофарбований у всіх частинах.

Машина для бічної обв'язки відмінно підійде для упаковки побутової техніки та пластику.

 

Тип з'єднання термоелектрична зварювання 
Тип/ширина/товщина стрічки поліестер (ПЕТ) і поліпропілен (ПП)/8-16 мм/0,5-0,8 мм
Натяг до 700 кг з TR19 і до 230 кг з TR14
Напруга 400 В (50 Гц)
Встановлена потужність ~ 2 кВт
Тиск повітря 5,5 ÷ 6,5 бар
Витрата повітря ~ 5 NL / цикл
Максимальний внутрішній діаметр котушки 390 ÷ 405 мм
Максимальний зовнішній діаметр котушки 600 мм
Довжина (упаковки) 1200 мм
Ширина (упаковки) 800/1200 мм
Застосовні обв'язувальні головки TR1400 / TR1400HD / TR1800 / SONIC Plus / TR200