Автоматична стрепінг машина OMS 078

Автоматична стрепінг машина OMS 078. Повністю автоматична обв'язувальна машина OMS 078, призначена для вертикальної обв'язки вантажу на піддоні за допомогою термозварювальної поліпропіленової або поліестерної стрічками.

Повністю автоматична обв'язувальна машина OMS 078, призначена для вертикальної обв'язки вантажу на піддоні за допомогою термозварювальної поліпропіленової або поліестерної стрічками.

 

Пристрій складається з двох обв'язувальних головок (модель TR на вибір) з фіксованою відстанню (одна з яких може переміщатися на вимогу), які автоматично виконують всі операції (запуск, підйом, натяг, зварювання та різання).

Доріжка для арочного ременя, виготовлена зі спеціального матеріалу з незалежним пристроєм багатосекційного відкривання, гарантує дуже якісне центрування стрічки навколо вантажу під час операції обв'язки.

 

 

Обв'язувальна головка опускається до тих пір, поки не відчує навантаження, потім цикл обв'язки автоматично активується датчиком.
Для безпеки процесу роботи використовується пристрій подачі обв'язувальної машини з автоматичним поверненням невикористаної стрічки і утримувач стрічки з пристроєм для обв'язки, що запобігає заїданню. Механізм укомплектований притискною пластиною, що має регульовану міцність до 2000 кг.


Тип стрічки поліпропілен (PP), поліестер (PET) 
Кріплення стрічки термоелектрична зварювання
Обв'язувальна головка TR1400/TR1400HD/TR1800
Електроживлення 400 В, трифазне, 50 Гц
Встановлена потужність 11,5 кВт
Відстань між лігатурами  400 і 640 мм