Автоматична стрепінг машина OMS 043

Автоматична стрепінг машина OMS 043. Вертикальна обв'язувальна машина OMS 043 з головкою, яка опускається з верхнього положення. Може здійснювати одну і більше обв'язок за допомогою поліпропіленової або поліестерової стрічками.

Вертикальна обв'язувальна машина OMS 043 з головкою, яка опускається з верхнього положення. Може здійснювати одну і більше обв'язок за допомогою поліпропіленової або поліестерової стрічками.

 

Машина виготовлена з міцної рами із електрозварювальних профілів і листового металу. TR обв'язувальна головка автоматично виконує операції подачі, відновлення, натягу, зварювання і різання. Арки пристрої оснащені спеціальним розчіплювати пристроєм з декількома незалежними сегментами для забезпечення ідеального центрування стрічки навколо пачки і системою напрямних щіток. Направляюча для стрічки навколо рюкзака, зроблена з матеріалу з низьким коефіцієнтом тертя і високу зносостійкість.

 

 

У нижній частині рами знаходиться електрична плата для повної автоматичної роботи машини з електронною картою управління і інтерфейсної картою. У верхній частині рами знаходиться кнопка з панеллю керування і дисплеєм для візуалізації всіх повідомлень для використання і самодіагностики машини.

 

 

Принцип работы

Коли машина отримує сигнал від конвеєра (опціонально) про те, що пакет знаходиться в правильному положенні, вязочная головка опускається вниз до тих пір, поки не торкнеться верхньої сторони пакету за допомогою механічного скребка, і виробляє обв'язку. Потім вона повертається наверх і чекає сигналу про повторному виконанні тієї ж операції. У той же час вона подає ще один сигнал про те, що кінцевий ремінець знаходиться на конвеєрній установці, щоб пакет вийшов з пакувальної лінії.

Застосовні обв'язувальні головки  TR14/TR18/TR19/TR200 
Тип стрічки поліпропілен або поліестер
Ширина стрічки 8-16 мм
Товщина стрічки 0,45-0,8 мм
Швидкість подачі і повернення стрічки 8 м/с
Електроживлення 400 В, 50 Гц, трифазне
Натяг стрічки до 700 кг з TR19
Встановлена потужність 4,5 кВт (машина з подаючим пристроєм)
Розміри машини (висота/ширина/довжина) 1700 мм/1100 + 1500 мм/650 мм