Автоматична стрепінг машина OMS 06C

Автоматична стрепінг машина OMS 06C. Горизонтальна обв'язувальна (стрепінг) машина 06C повністю автоматизує процес упаковки, дозволяючи провести одну або кілька операцій обв'язки поліестерної або термозварювальної поліпропіленовою стрічкою.

Горизонтальна обв'язувальна (стрепінг) машина OMS 06C повністю автоматизує процес упаковки, дозволяючи провести одну або кілька операцій обв'язки поліестерної або термозварювальної поліпропіленовою стрічкою.

 

 

Міцна конструкція з електрозварювальних сталевих секцій надійно підтримує компоненти всієї обв'язувальної машини. Панель управління дозволяє налаштувати роботу пристрою в автономному режимі з елементами управління для ручних операцій. Пневматичні вирівнювачі вантажу рівномірно впливають на 4-и боки упаковки перед обв'язкою з силою затиску до 300 кг, що гарантує надійну фіксацію. Бортові модулі обв'язувальної машини укомплектовані всім необхідним для роботи електричними і пневматичними установками.

 

 

Особливості

 • OMS 06C - автоматична горизонтальна обв'язувальна машина.
 • Стрепінг машина OMS 06C дозволяє повністю автоматизувати упаковку палет в стреп стрічку в горизонтальній площині. Можна зробити одну або кілька операцій обв'язки поліестерної або термозварювальною поліпропіленовою стрічкою.
 • Модель OMS 06CL з компактором — ідеально підходить для упаковки склотари.
 • 06C складається з міцної конструкції із зварених дуговим зварюванням сталевих профілів, які підтримують компоненти обв'язувальної машини.
 • Головка TR розташована збоку від напрямку руху продукту, вона виконує всі операції подачі, відновлення, натягу, зварювання і різання стрічки.
 • Канал для ременя виготовлений з унікального зносостійкого матеріалу з низьким коефіцієнтом тертя і оснащений спеціальним пристроєм з декількома незалежними сегментами для забезпечення ідеального центрування його навколо упаковки.
 • Пристрій компенсації головки. Вся зварювальна головка піддається поперечному переміщенню під час фази натягу, що забезпечує рівномірний натяг з усіх боків пакета. Головка переміщується за рахунок підшипників, які ковзають по обробленим направляючих.
 • Пристрій подачі стрічки з утримувачами котушок збирає стрічку за допомогою систем запобігання розмотування і електромагнітного гальма.
 • Електричний щит для повної автоматичної роботи машини з елементами управління для ручних операцій.
 • Пневматичний пристрій вирівнювання прямокутної форми, прикріплений до рухомої дуги діє на чотири сторони упаковки перед кожною обв'язкою з регульованою максимальною силою затиску до 300 кг. Плаваюча система дозволяє зводити і зв'язувати вантажі, які не ідеально відцентровані під горизонтальною зоною обв'язки.
 • Машина може бути додатково укомплектована пристроєм підкладки захисного куточка, що дозволить додатково захистити вантаж під час обв'язки і транспортування.
 • Машина укомплектована всіма бортовими установками (електричними і пневматичними) і повністю пофарбована.

 

 

Тип стрічки поліпропілен (PP), поліестер (PET)
Вид споювання стрічки термоелектрична зварювання
Обв'язувальні головки TR1400/TR1400HD/TR1800/TR2000
Електроживлення 400/415 В трифазного 50 Гц
Тиск повітря мін. 3 бар
Потужність 2 кВт