Автоматичні стрепінг-машини

Автоматичні стрепінг-машини характеризуються високою продуктивністю, хорошим ступенем автоматизації виробничого процесу. Більш швидка та ефективна робота можлива завдяки швидкому розігріву нагрівального елементу. Проста заправка стрічки також допомогає збільшити швидкість роботи.

Один з кращих способів підвищити загальну продуктивність і ефективність процесу упаковки товарів — це інвестувати в автоматичні обв'язувальні машини. Ці винаходи можуть поліпшити прибуток в довгостроковій перспективі, підвищивши швидкість процесу упаковки і надійність упакованих продуктів.

Автоматична обв'язувальна машина створює кільце з стрічки навколо продукту, звужуючи його до необхідних розмірів, щоб повністю охопити об'єкт. Спеціальний механізм обрізає кінці стрічки по довжині і з'єднує її температурним зварюванням, скобами або за допомогою ультразвуку.

Автоматичні стрепінг системи можуть вбудовуватися в конвеєр пакувальної лінії або працювати автономно. Завдяки своєму багатофункціоналу ці машини можна налаштувати під вимоги виробництва.