Палетопакувальники и палетообмотчики – оптимальне рішення для вашого бізнесу

Палетообмотчики і палетопакувальники SIAT – це обладнання від відомої італійської компанії, яке затребуване в усьому світі. Велику популярність обладнання має і в Україні, оскільки широко використовується в найрізноманітніших сферах промисловості для фіксації і обмотки вантажу на піддонах.

Компанія ManuliUkraine пропонує вашій увазі напівавтоматичні та автоматичні моделі палетопакувального обладнання по дійсно вигідним цінам. Рішення купити палетопакувальну машину буде вигідним для вашого бізнесу, адже в майбутньому можна буде обійтися без участі людей в цьому процесі. Завдяки цьому можна зменшити час пакування, а також зробити його значно простішим. Слід зазначити, що вартість якісного італійського обладнання повністю оправдовує себе, оскільки дозволяє зменшити в 4 рази витрату стрейч-плівки, а також гарантує стабільно високу якість упаковки. Витрати вашого підприємства, відповідно, також зменшуються.

 

LOGO Siat                                             SIAT – лідер в своїй сфері

Італійський концерн SIAT, обладнання якого представлено нашою компанією, сьогодні відчуває себе дуже впевнено на ринку пакувального обладнання, оскільки на його частку доводиться більше 18% від всього світового виробництва. Причина успіху – в дбайливому ставленні до всіх клієнтів, а також  в невпинному розвитку, який дозволяє компанії представляти на ринку нові моделі та різноманітні модернізації палетопакувальників.

Довгі роки роботи дозволяють виготовляти автоматичне та напівавтоматичне обладнання з додатковими функціями та можливостями. Наприклад, найбільшою популярністю сьогодні користується комплектація з системою попереднього розтягнення плівки (pre-stretch), завдяки якій можна значно підвищити не тільки якість пакувального процесу, але і його ефективність.

Паллетопакувальники початкового рівня

Обладнання такого типу вважається найпростішим серед палетопакувальників. При цьому ви можете бути повністю впевнені в високій якості зробленої упаковки, а також в том, що при експлуатації машина буде відрізнятися високою надійністю.

Такий палетопакувальник, купити який ви можете в нашій компанії, підходить для підприємств, які мають невелику продуктивність, а також велике бажання мати якісно запакований вантаж. В порівнянні з ручним пакуванням він забезпечує достатньо високу продуктивність технологічного процесу, а також знижує витрати на персонал та витратні матеріали.

Паллетопакувальники середнього рівня

Стандартні моделі такого обладнання призначені для пакування палет, висота яких не перевищує позначки в 2,2 метра. Щоправда, деякі спеціальні моделі дозволяють пакувати вантажі, висота яких досягає 2,5 м.

Для розтягнення плівки таке пакувальне обладнання використовує одну з трьох систем:

  • моторизований «престреч» (LP),
  • механічний фрикціон (ЕМ),
  • електромагнітний фрикціон (ЕМ).

Кожна з них дозволяє забезпечити високу якість пакування для будь-якого типу вантажу.

Палетопакувальники вищого рівня

Представлене обладнання стане ідеальним рішенням для підприємств, робота яких передбачає регулярну відправку різноманітних вантажів. Пакування палет за допомогою такого обладнання проходить дуже швидко з використанням мінімальної кількості плівки (цьому сприяє встановлена система розтягування матеріалу, що використовується, до 300%).

Якщо ваше підприємство має справу з легкими вантажами, то ви напевно оціните притискний пристрій, яким можуть бути обладнані палетопакувальники. Він стане прекрасним рішенням в тому випадку, якщо вантаж на платформі нестійкий. А ось зробити роботу з вантажами, висота яких перевищує 3 метри, допоможе лінійка колон різної висоти. Також даний модельний ряд може комплектуватися автоматичними системами для обрізки та кріплення плівки. Також ця лінійка палетопакувальних машин може комплектуватися двома видами систем управління – модульно-кнопковаю, а також новою 7-ми дюймовою тачскрін панеллю Siemens.

Палетопакувальники для нерухомих палет

Бувають випадки, коли вантаж надзвичайно важко транспортувати. В такому випадку виробнику важливо максимально убезпечити його від різних зовнішніх пошкоджень. Зробити це допоможе палетопакувальник для нерухомих палет. До речі, використовується таке обладнання для пакування вантажів, які мають невеликі габарити.

Купити машину для упаковки варто, щоб звести до мінімуму витрати ручної праці і робочого часу. Наша компанія представляє вам можливість купити максимально оснащений автономний робот серії WR, який має процесорну систему програмування та управління. Максимальна продуктивність гарантована завдяки гелієвим батереям, які мають збільшену ємність.

Автоматичні палетопакувальники

Для промислових масштабів оптимальним рішенням стане купівля автоматичного палетопакувальника. Такий товар, якщо він виготовлений перевіреним заводом з використанням виключно якісних комплектуючих, прослужить потребам вашого підприємства надзвичайно довго. Більше того, підсумком такого процесу стане висока продуктивність, відсутність людських ресурсів, а також герметична упаковка палет. Чимало автоматичних палетопакувальників обладнано швидкісними пакувальними лініями, завдяки яким гарантується висока продуктивність (до 60 палет в годину). За декілька останніх років все більше виробників приймають рішення довірити фінальний етап пакування саме такому автоматичному обладнанню, гарантуючи при цьому економію витрат виробництва.

Вибирати автоматичний чи напівавтоматичний палетопакувальник варто, приймаючи до уваги особливості вантажу, умови роботи та планування складу. Але, незважаючи на те, яку модель вибрали ви, можете бути впевнені, що це – розумне вкладення коштів. Більше того, вкладені інвестиції швидко виправдовують себе завдяки економії стрейч-плівки. Якісний продукт, який куплений у офіційного дистриб’ютора, яким і є ManuliUkraine, буде працювати довго і ефективно, гарантуючи надійне пакування.