Палетопакувальник модель SW2 Auto

Палетопакувальник модель SW2 Auto. Машина для пакування у стретч-плівку SW2 Auto оснащена автоматичною заправкою плівки, а також системою її подальшої обрізки.

Завдяки цьому значно спрощується процес упакування вантажу, а також скорочується його час. У ряді напівавтоматичних стаціонарних моделей представлений палетопакувальник є найбільш продуктивним і автоматичним.

Придбати таке обладнання ви можете з різноманітними каретками. Є можливість вибрати необхідне регулювання розтягування плівки. Інтегрована автоматична система кріплення й обрізки плівки – основна особливість представленої моделі. Обладнання може комплектуватися системою захисних огорож з фотобар’єрами (така необхідність визначається особливостями і вимогами місця установки).

Керувати палетопакувальником можна безпосередньо за допомогою панелі обладнання або дублюючого віддаленого стаціонарного пульта, мобільного дистанційного пульта з можливістю вибору з блоку пам'яті будь-якої з 9-ти незалежних процедур упаковки. Ефективність упаковки та її максимальна якість забезпечується моторизованою системою престретча, яка забезпечує витяжку плівки до 300%.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

• система автоматичного зважування палет, що упаковуються;

• рама для монтажу машини в рівень підлоги;

• збільшена висота упаковки до 3000 мм;

• притискний пристрій для фіксації нестабільних вантажів.