Палетопакувальник модель One Wrap (F1) – HS

Палетопакувальник модель One Wrap (F1) – HS. Представлена модель палетопакувальника обладнана Е-подібною платформою, яка спрощує процес завантаження палет в зону упаковки за допомогою ручних візків.

Палетопакувальники Siat – це високоякісне обладнання від європейського виробника, який не признає компромісів в плані надійності та якості. Такий пристрій дозволяє удосконалювати виробництво, зменшуючи витрати на матеріали і робочу силу. Завдяки цьому можна говорити про швидке виробниче повернення вартості самого обладнання. Призначено для складських працівників.

Відмітна особливість моделі One Wrap HS полягає в наявності Е-подібної платформи, завдяки якій палети можна завантажувати в зону упаковки за допомогою ручних візків. Такі апарати дуже акуратно і швидко виконують обмотку плівкою вантажу, який покладений на піддон. Представлений механічний помічник може використовуватися в різних сферах виробництва завдяки своїй практичності.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

• система розтягування плівки ЕМ - механічне гальмо;

• фотодатчик автоматичного визначення висоти упаковки;

• система регулювання швидкості обертання платформи з «м'яким стартом» і «фіксованою зупинкою»;

• система регулювання швидкості руху каретки із плівкою – «щільність упаковки»;

• програматор додаткових шарів «низ» і «верх» (задається окремо);

• система аварійної блокування.

 Максимальна вага палети 1200 кг
Максимальна висота палети 2100 мм
Діаметр поворотної платформи 1500 мм
Продуктивність до 20 палет в годину
Потужність 0,6 кВт, 380 В, 3 фази
Країна виробництва Італія
Рекомендована стрейч-плівка Поліетиленова стретч-плівка "машинного формату" без спеціальних обмежень по розтягненню і товщині