Палетопакувальник One Wrap (F1) – M

Палетопакувальник One Wrap (F1) – M. Обладнання для пакування палет, яке управляється оператором. Палетопакувальник One Wrap – M може працювати як в автоматичному, так і ручному режимах. Процес упаковки відбувається завдяки обертанню поворотної платформи, на яку встановлена палета з вантажем, каретка зі стрейч-плівкою при цьому переміщується вгору-вниз.
Підбір матеріалів

При використанні автоматичного режиму палетопакувальника оператор сам встановлює на поворотну платформу палету з вантажем і закріплює стрейч-плівку до основи. Далі за допомогою кнопки «Старт» відбувається запуск руху поворотної платформи і каретки одночасно. Подальший процес проходить згідно заданих установок. Після того, як упаковка буде закінчена, треба просто відрізати стрейч-плівку і зняти палету з платформи.

Представлене обладнання дозволяє проводити процес і в ручному режимі, коли необхідно визначити оптимальний режим пакування або обмотування нестандарної палети. При цьому оператор повинен насамперед визначити натяг стрейч-плівки, далі на поворотну платформу подається палета з вантажем, до основи якої закріплюється стрейч-плівка. Після цього можна запускати поворотну платформу в рух за допомогою кнопки «Старт». Оператор кнопкою керування задає напрямок руху каретки, завдяки чому відбувається упаковка палети. Після того як процес упаковки буде закінчений, потрібно відрізати стрейч-плівку, а потім зняти палету з поворотної платформи.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

• система розтягування плівки – механічна, з плавним налаштуванням

• фотодатчик автоматичного визначення висоти упаковки

• система регулювання швидкості обертання платформи з функцією "м'якого старту" і "фіксованої зупинки" платформи в початковому положенні

• система регулювання швидкості підйому-опускання каретки - регулювання "щільності упаковки"

• роздільні програматори додаткових витків плівки внизу і вверху палети - система "фіксованої зупинки" платформи в початковому положенні

• селектор вибору режимів упаковки: "ручне управління" - "автомат одношаровий" - "автомат двошаровий''

  Базові Додаткові
Максимальна висота палети 2100 мм 2400 мм
Діаметр поворотної платформи 1500 мм 1650, 1800, 2200 мм
Підвищення над підлогою 72 мм 
Максимальна вага палети 2400 кг
Потужність 0,7 кВт, 3х380 В, 50 Гц
Рекомендована стрейч-плівка LC2, гарантоване розтягнення до 150%