Орбітальна пакувальна машина AREA R9

Орбітальна пакувальна машина AREA R9. Орбітальна машина Area серії R9 призначена для рівномірної обмотки продуктів за допомогою стретч-плівки. Пристрій надійно упаковує довгомірну продукцію і захищає її під час доставки в кінцеві точки.

Орбітальне горизонтальне обладнання AREA R9 - це пакувальний пристрій, який рівномірно і якісно виконує обмотку продукції за допомогою стретч-плівки. Машина працює в напівавтоматичному режимі і вимагає присутності оператора для контролю процесу упаковки. Іноді пристрій називають «орбіталка».


 
Принцип роботи пристрою

Для того, щоб безперервно працювати з пристроєм необхідно перевірити наявність пакувальних матеріалів (стретч-плівки) всередині механізму. Якщо обладнання надійно закріплено на поверхні, можна приступати до процесу обмотки. Оператор натискає на спускову педаль і призводить механізм в дію. Виріб рухається по алюмінієвих валиках у центр орбітального кільця, до якого закріплений рулон зі стретч-плівкою. Кільце обертається навколо виробу і рівномірно покриває його площу пакувальним матеріалом і при необхідності пухирчастою плівкою. Це допомагає герметизувати, упакувати продукцію і надійно захистити її від можливих пошкоджень під час транспортування. Приводні бічні пластини фіксують положення довгомірного виробу, тому упаковка відбувається якісно.

Переваги пакувальної машини:

• натяг стретч-плівки (престретч як опція);

• економія пакувального матеріалу;

• адаптивність до різної ширини продукту;

• інтуїтивно зрозуміла панель налаштувань;

• надійна конструкція;

• скорочення витрат на обслуговування;

• тривалий період експлуатації;

• ергономічний дизайн;

• безперервна обмотка;

• зниження ризиків освіти браку;

• простота у використанні;

• упаковка великогабаритної і довгомірної продукції.

 

Технічні характеристики

Панель управління горизонтального пакувальника обладнана різними кнопками і символами, які допомагають орієнтуватися при налаштуванні параметрів обмотки. Цикл запуску і зупинки відбувається завдяки педалі. Розібратися з настройками і управлінням не складе труднощів навіть оператору без досвіду роботи. Орбітальна машина не тільки скорочує використання стретч-стрічки, а й підвищує продуктивність підприємства. При необхідності можна придбати спеціальну конструкцію, яка вкриває торці продукції плівкою під час процесу упаковки і таким чином додатково захищає продукт від зовнішніх впливів.

 

Комплект при покупці AREA R9:

• орбітальна горизонтальна упаковочная машина;

• стретч-плівка;

• післяпродажний сервіс (при необхідності).

Для продовження пакувальної лінії до орбіталки можна підключити приводний конвеєр, інерційний рольганг або гнучкий безрозмірний транспортер. Вони просувають виріб по стрічці і допомагають укладати його на палет.


AREA R9 має 4 варіації обмоточного кільця, кожен з яких відрізняється діаметром. Ця функція дозволяє упаковувати великогабаритні та довгомірні вироби такі як лінолеум, двері, дерев'яні та будівельні матеріали і т.д. Капітальні інвестиції швидко окуплять себе завдяки зменшенню собівартості упаковки, економії часу на упаковку одного виробу і підвищення продуктивності.


Горизонтальне пакувальне обладнання AREA R9 безперервно виробляє обмотку товарів в стретч-плівку і захищає товар від пошкоджень під час розподілу, транспортування, зберігання і доставки. Орбіталка рівномірно покриває всю площу виробу стретч-плівкою, за рахунок чого покриття стає міцним на розрив і добре захищає продукцію.

                                    Технічні характеристики

Модель AREA R9.42-140, R9.200
Діаметр кільця Ø420, Ø620, Ø1000, Ø1400, Ø2000 мм
Подача і обрізка стретч плівки Автоматична
Ширина плівки

125 мм;
250 мм.

Макс. швидкість упаковки 40-150 об/хв
Внутрішній діаметр втулки (гільзи) 76 мм
Макс. зовнішній діаметр рулона 230 мм
Макс. швидкість обертання

110 оборотів в хвилину при діаметрі кільця Ø420;
100 оборотів в хвилину при діаметрі кільця Ø620;
80 оборотів в хвилину при діаметрі кільця Ø1000;
60 оборотів в хвилину при діаметрі кільця Ø1400;
40 оборотів в хвилину при діаметрі кільця Ø2000;

Електроживлення 230 В, 50 Гц
Споживана потужність 0,7 кВт
Панель ОП Інтегрована в корпус машини
Цикл запуску і зупинки Педалью
Регулювання швидкості Інверторна
Технологія обертання Мотор-редукторна система 
Диспенсер бобіни (каретка) З механічним тормозом
Прижимний пристрій Спеціальний блок з пневматичним циліндром 
Тиск повітря 6 бар 
Довжина зварювального вузла 1700 мм 
Тип плівки Стретч-плівка