Настільний обандеролювач OB-360 Bandall

Настільний обандеролювач OB-360 Bandall. Компактна настільна модель для пакування одиничних чи групових виробів з автоматичним циклом - оператор лише подає виріб в робочу зону

Настільний обандеролювач для пакування продукції

Компактні настільні машини дозволяють робити ефектну і якісну обв’язку товарів. У багатьох випадках це є більш економічним і швидким способом отримання як одиничної, так і групової упаковки. Застосування стрічок з повноколірним друком робить будь-який продукт оригінальним. Обандеролювачі ідеально підходять для невеликих магазинів, оптових складів.

Компактна настільна модель для пакування одиничних чи групових виробів за допомогою обв’язки (обандеролювання) паперовими чи полімерними термозварювальними стрічками.

Цикл пакування повністю автоматичний: оператор подає виріб в робочу зону (під арку), далі за сигналом фотодатчика проводиться затяжка стрічки по периметру виробу. При цьому зусилля стяжки попередньо можна встановлювати в широких межах в залежності від властивостей виробів, що пакуються, а також вимог до кінцевої якості упаковки. В кінці циклу проводиться обрізка стрічки і термічна зварка кінців.

При необхідності пакування може проводитися в напівавтоматичному режимі, коли початок циклу задається по команді оператора кнопкою на пульті управління або спеціальною педаллю.

Рекомендоване використання:

  • групове пакування в поліграфії (бланки, етикетки, конверти, брошури, проспекти і т. д.);
  • створення продуктових наборів для роздрібної та оптової торгівлі (кондитерські вироби, концелярія, фармацевтика, косметика і т. д.).

Ідеальне застосування – «брендування» продукції бандерольними стрічками з повноколірним рекламним друком, створення акційної упаковки для маркетингових цілей.

Кількість циклів в хвилину до 25 
 Висота упаковки, мм 10-210 
 Ширина упаковки, мм 30-420 
 Сила затяжки, Н 5-30 
Габарити машини, мм 570х282х488
Вага машини, кг 25
Електроживлення 220 В, 3 А
Матеріал бандерольної стрічки поліпропілен, папір ламінований ПЕ
Ширина бандерольної стрічки, мм 29
Товщина бандерольної стрічки, мкм 60-110
Кількість стрічки в стандартному рулоні, м 180

 

pdf logo