Серія ВА

Найпопулярніша модель обандеролювачів (пакування товарів стрічками)

Модельний ряд промислових обандеролювачів з максимальною гаммою опцій та типорозмірів рамок, бандажних стрічок під різні параметри продуктів. Серія ВА має цілий ряд обв’язуючих головок під різну ширину бандажних стрічок (28, 40, 48, 60, 75 чи 100 мм). Стрічки для обв’язування можуть бути як з попередньо нанесеною кольоровою поліграфією, так і прозорі або одного кольору.

Цикл пакування повністю автоматизований: оператор подає виріб в робочу зону (під арку), далі по сигналу фотодатчика проводиться затяжка стрічки по периметру виробу, при чому силу стяжки попередньо можна встановити в широких рамках в залежності від властивостей виробів, що пакуються, а також вимог до кінцевої якості упаковки. В кінці циклу проводиться обрізка стрічки і термічне зварювання кінців.

Великий спектр додаткового оснащення:

  • можливість встановлення термотрансферного широкоформатного принтера для нанесення рекламної, службової інформації, штрих-кодів, дати, логотипа;
  • дооснащення зовнішнім тримачем рулону з системою демпферів подачі стрічки для більш продуктивної роботи.
  • простота у використанні,
  • велика швидкість і точність,
  • презентабельність.

Переваги такого типу упаковки:

Доволі низька собівартість робить такий продукт прекрасною альтернативою традиційній упаковці в термозбіжну плівку. Запатентована система UCS (Ultra Clean Seal) гарантує бездоганно чисте, міцне та безвідходне спаювання стрічки. При цьому система плавного регулювання забезпечує щільну фіксацію, як при одиничній, так і при груповій упаковці. Використання паперових і полімерних стрічок забезпечить вашому товару, крім оригінальності, ще й найбільш економічний та екологічний тип упаковки.

Рекомендоване використання – одиночна брендована чи групова упаковка метро-юнітів, створення продуктових наборів для роздрібної та оптової торгівлі, брендована упаковка, завдяки якій продукт стане більш впізнаваним і конкурентним серед інших.

 

Модель  ВА 24...96 
Продуктивність до 36 уп./хв
Висота упаковки 150-350 мм 
Ширина упаковки 240-960 мм 
Електроживлення 220 В, 50Гц, ,5 кВт
Пневможивлення от 0,2-0,6 мПа, 50 л/цикл
Матеріал бандерольної стрічки поліпропілен, папір коекструдований
Ширина бандерольної стрічки 28, 40, 48, 60, 75, 100 мм
Товщина бандерольної стрічки, мкм

поліпропілен (РР): 30-80

папір коекструдований (РЕ): 70 гр + 20 гр /м.кв

Кількість стрічки в рулоні, м

поліпропілен (РР): 1500-2500

папір коекструдований (РЕ): 800