Дрібносимвольний маркіратор Zanasi Z5000

Дрібносимвольний маркіратор Zanasi Z5000. Проводить маркування товару в 1-5 рядків висотою символів від 0,8 до 14 мм. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для легкого створення та редагування до 250 текстових і до 50 графічних повідомлень.

Маркування товару проходить в 1-5 рядків висотою символів від 0,8 до 14 мм за допомогою інноваційної технології (32 dot).

Маркіратор має російськомовний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з WYSIWYG-меню для легкого створення та редагування текстових (до 250) і графічних (до 50) повідомлень.

Промисловий принтер з інноваційною системою контролю в’язкості та температури чорнил, автоматичною конденсацією парів та поверненням розчинника забезпечує стабільність роботи та скорочення витратних матеріалів, при цьому гарантується маркування товару відмінної якості.

Маркіратори оснащені тільки однією кнопкою START/STOP для запуску та зупинки друку навіть після довготривалого простою, автоматичною промивкою системи, що робить процес маркування продукції простішим та швидшим. Чисте та безпомилкове додавання чорнил та розчинника. Всі параметри відслідковуються автоматично та відображуються на дисплеї. Не потребує подачі стисненого повітря ззовні.

Маркіратор має герметично виконану мікросопельну принтерну головку з системою автофазування краплеутворення для високої якості друку, автоматичною промивкою та функцією очистки сопла.

Корпус з нержавіючої сталі AISI 304 забезпечує високий рівень захисту ІР65 та надійність роботи в жорстких промислових умовах (високий рівень вологості, допускає контакт з водою, проникнення пилу попереджено повністю. Маркування продукції може проводитися принтером в декілька змін за добу без перерви.

Електронне управління системою Z5000 засновано на SMD-технології (surface mounted device), що гарантує високу стабільність і швидкість роботи маркіратора.

Мілкосимвольний принтер використовує широкий асортимент чорнил (стандартні, пігментовані для темних поверхонь із швидким часом висихання і хорошою адгезією, люмінісцентні, харчові чорнила для друку безпосередньо на продуктах харчування), що потребує промислове маркування товару. Також маркування продукції проводиться чорнилами на основі біоетанолу (без вмісту МЕК), розробленими Zanasiза стандартами безпеки, які гарантують захист та збереження навколишнього середовища.

Норми витрат матеріалів визначаються після тестових перевірок на реальних об’єктах і в реальних умовах експлуатації. Орієнтовна кількість символів, отриманих з одного флакону чорнил 0,8 л:

Матриця 5х5 – 75 500 000

Матриця 9х7 – 30 000 000

Матриця 24х16 – 6 000 000

Характеристика друку

 Кількість рядків друку до 5 
 Висота символів 0,8-14 мм 
 Лінійна швидкість до 300 м/хв 
 Швидкість друку до 2136 символів в секунду 
Відстань до поверхні друку до 90 мм
Кількість осередків пам'яті для повідомлень 250
Кількість символів в одному повідомленні до 250
Друк вертикальних рядків є
Матриця друку 5х5, 7х5, 9х7, 15х10, 16х10, 24х16, 32х18
Болд-фактор (зміна жирності символів) до 8
Автоматичне визначення і друк:  
дати і часу є
терміну придатності є
9-значного зростаючого/убуваючого лічильника продукту є
Спеціальні можливості друку:  
ротація тексту на 90о є
можливість друку в усіх напрямках є
повторний друк в рамках одного повідомлення є
функція негативного друку є
Можливість багаторівневого парольного входу в систему є
Друк штрих-кодів

2/5 Industrial, UPC-A, CODE 39, EAN 13, CODE 128 (A, B, C),

EAN 128 (A,