Дрібносимвольний маркіратор Zanasi Z4500

Дрібносимвольний маркіратор Zanasi Z4500. Може наносити інформацію до 4 рядків з висотою символів від 0,8 до 12 мм. Є можливість зберігання до 150 текстових повідомлень з використанням кирилиці і до 50 графічних (логотипів, спеціальних знаків і т.п.).

Краплеструйний маркіратор може наносити інформацію до 4 рядків з висотою символів від 0,8 до 12 мм. Мілкосимвольний маркіратор має систему управління з інтуїтивно зрозумілим російськомовним інтерфейсом для створення та редагування повідомлень (меню WYSIWYG). Можливість зберігання до 150 текстових повідомлень з використанням кирилиці і до 50 графічних (логотипів, спеціальних знаків і т.п.).

Краплеструйний маркіратор з корупсом з нержавіючої сталі AISI 304 та класом захисту ІР55 забезпечує надійну роботу в найбільш жорстких умовах. Маркування товару може здійснюватися принтером в декілька змін за добу без перерви. Легкий запуск і зупинка однією кнопкою навіть після довготривалого простою. Чисте і безпомилкове додавання чорнил і розчинника. Не потрібна подача повітря ззовні.

Маркіратор має герметично виконану мікросопельну принтерну головку з системою автофазування краплеутворення для високої якості друку, автоматичною промивкою та функцією очистки сопла Microjet.

Краплеструйний принтер з дуже низьким споживанням чорнил завдяки інноваційній системі конденсації парів і повернення розчинника, системою термостабілізації і стабілізації в’язкості чорнил. Всі параметри маркіратор відслідковує автоматично і відображає їх на екрані діагностики.

Мілкосимвольний маркіратор використовує широкий асортимент чорнил (стандартні, пігментовані, на основі етанола, для харчових продуктів, люмінісцентні), що потребує сучасне промислове маркування товару. Також маркування продукції проводиться чорнилами на базі біорозкладних розчинників без вмісту МЕК. Zanasiпризнаний лідером в розробці чорнил на основі біоетанола з новими стандартами безпеки і гарантує захист та збереження навколишнього середовища.

Норми витрат матеріалів визначаються після тестових перевірок на реальних об’єктах і в реальних умовах експлуатації.

Орієнтовна кількість символів, отриманих з одного флакона чорнил 0,8 л:

Матриця 5х5 – 75 500 000

Матриця 9х7 – 30 000 000

Матриця 24х16 – 6 000 000

Характеристики друку

 Кількість рядків друку до 4 
 Висота символів 0,8-12 мм 
 Лінійна швидкість до 320 м/хв
 Швидкість друку до 2136 символів в секунду 
Відстань до поверхні друку до 90 мм
Кількість осередків пам'яті для повідомлень 150
Кількість символів в одному повідомленні до 255
Друк вертикальних рядків є
Матриця друку 5х5, 7х5, 9х7, 10х8, 16х10, 24х16
Болд-фактор (зміна жирності символів) до 8
Можливість друку в усіх напрямках є

Автоматичне визначення та друк:

дати та часу

термін придатності

9-значного зростаючого/убуваючого лічильника продукта

є

є

є

Спеціальні можливості друку:

негативний друк

ротація тексту на 90о

друк у зворотньому напрямку

повторний друк в рамках одного повідомлення

є

є

є

є

Можливість парольного входу в систему є
Друк штрих-кодів

2/5 Industrial, UPC-A, CODE 39, EAN 13, CODE 128 (A, B, C), 2D-Datamatrix, ITF (A, B, C)

 

Конструктивні характеристики

 Мембранна клавіатура стійка до розчинників  так 
&am