Дрібносимвольний маркіратор Zanasi Z3000

Дрібносимвольний маркіратор Zanasi Z3000. Просте та економічно ефективне рішення для якісного промислового маркування продукції в 1-2 рядки, з висотою символів 0,8-12 мм.

Мілкосимвольний краплеструйний маркіратор Z3000 є моделлю початкового рівня систем безперервної подачі чорнил CIJ (ContinuousInkJet). Маркіратори Zanasi– це простий та економічно ефективне рішення для виконання якісного промислового маркування продукції.

Маркування товару проводиться в 1-2 рядки висотою символів 0,8-12 мм.

Мілкосимвольний маркіратор має інтуїтивно зрозумілий російськомовний інтерфейс для створення і редагування повідомлень. В пам’яті може зберігатися до 100 текстових повідомлень з використанням кирилиці до 30 графічних повідомлень (логотипів, спеціальних знаків і т.п.).

Маркіратор оснащений новою спрощеною гідравлічною системою для невеликих витрат розчинника, забезпечує відмінну якість друку практично на всіх видах поверхонь і постійну продуктивність. Легкий та швидкий запуск та зупинка друку однією кнопкою навіть після довготривалого простою. Автоматична система контролю температури і в’язкості для чистого та безпомилкового додавання чорнил і розчинника. Відсутня необхідність подачі стисненого повітря ззовні.

Герметично виконана принтерна головка з системою автоматичного промивання та функцією очистки сопел, прекрасні експлуатаційні характеристики та довгий термін служби нагнітаючого насосу.

Промисловий принтер виконаний із нержавіючої сталі AISI 304, клас захисту ІР53. Маркування товару може здійснюватися без перерви декілька змін на добу.

Маркувальне обладнання потребує мінімальної уваги зі сторони операторів та обслуговуючого персоналу. Оскільки всі параметри відслідковуються автоматично і відображаються на дисплеї. Мілкосимвольний маркіратор використовує широкий асортимент чорнил.

Норми витрат чорнил визначаються після тестових перевірок на реальних об’єктах і в реальних умовах експлуатації. Орієнтовна кількість символів, отриманих з одного флакону чорнил 0,8 л:

Матриця 5х5 – 75 500 000

Матриця 9х7 – 30 000 000

Характеристики друку

 Кількість рядків друку до 2
Висота символів  0,8-12 мм
 Лінійна швидкість до 320 м/хв
 Швидкість друку до 2136 символів в секунду
Відстань до поверхні друку до 90 мм
Кількість осередків пам'яти для повідомлень 100
Кількість символів в одному повідомленні  до 255
Можливість створення та редагування логотипів є
Друк вертикальних рядків є
Матриця друку 5х5, 7х5, 9х7, 16х10
Болд-фактор (зміна жирності символів) до 8
Можливість друку в усіх напрямках є
Функції, що виконуються автоматично дата, час, термін придатності, 9-значний лічильник
Можливість багаторівневого парольного входу в систему є
Друк штрих-кодів 2/5 Industrial, UPC-A, CODE 39, EAN 13