Автоматичний формувальник коробів F44

Автоматичний формувальник коробів F44. Автоматичний формувальник коробів F44 подає заготовки гофрокоробів з магазину, розкриває їх, складає нижні клапани гофрозаготовки і просуває в механізм з подальшим заклеюванням їх клейкою стрічкою типу «скотч».

Автоматичний формувальник коробів F44 - це обладнання, яке виробляє заклеювання і формування гофрокоробів в автоматичному режимі. Для створення готового виробу використовується картонна заготовка.

 

Принцип роботи

Перед початком роботи необхідно налаштувати направляючі в магазині під необхідний формат гофрокороба. Щоб повністю підігнати обладнання під габарити виробу потрібно приблизно 15 хвилин. Після налаштування оператор укладає заготовку в накопичувач і приводить механізм в дію. Пристрій для формування оснащений кареткою, яка захоплює картон за допомогою присосок і формує з неї готову коробку.

Далі короб рухається по алюмінієвим валикам і потрапляє в заклеювальний вузол, де відбувається заклеювання клейкою стрічкою типу «скотч». Після автоматичного заклеювання нижніх клапанів, він рухається по конвеєрній стрічці для наповнення. Працівник складу укладає продукцію і відправляє короб по транспортеру для закінчення процесу упаковки.

 

Причини купити формувальник F44:

• надійна фіксація продукту в коробі;

•висока продуктивність;

• система запам'ятовування габаритів попереднього короба;

• зручна система управління;

• лічильник коробів;

• економія коштів на купівлі матеріалів;

• зниження ризиків появи бракованого товару під час перевезення;

• тривалий період експлуатації;

• мобільність і компактність пристрою;

• інтегрована система заклеювання;

• гарантує безпеку оператора під час роботи;

• відповідність стандартам ЄС.

Технічні особливості

Устаткування з легкістю інтегрується в лінію і просто комплектується. Завдяки роликовим ніжкам з гальмом машина може бути зафіксована на будь-яких поверхнях, а також легко пересувається в будь-яку точку на виробництві. Компактність і мобільність пристрою заощаджують місце. Також додатково можна придбати гнучкий розсувний транспортер, який допоможе накопичувати товар на палеті для подальшого розподілу. У разі, коли електричні та пневматичні ланцюги розмикаються, спрацьовує захисний вимикач, що гарантує безпечну роботу з пристроєм.

Заклеювання відбувається рівномірно і фіксовано завдяки системі приклеювання головок, яка працює автоматично. Ця функція допомагає економити на витратних матеріалах, тобто зменшує кількість використаної клейкої стрічки. Устаткування може бути представлене в декількох кольорах. Підібрати відповідне можна, опираючись на бажання замовника.

 

Формувальник F44 - це обладнання, яке призначене для формування коробів в автоматичному режимі. Використання обладнання економить час роботи співробітників і матеріали для упаковки продукції, а також збільшує показники продуктивності компанії. Пристрій якісно виконує заклеювання коробів, що зменшує ризик отримання браку під час упаковки і транспортування товару.

Устаткування виготовлене відповідно до вимог і правил ЄС.

Технічні характеристики

Виробник SIAT (Італія)
Виробнича потужність До 8 кор./хв.
Місткість накопичувача 150 коробів
Розмір короба  
Довжина (min – max) 200 – 450 мм
Ширина (min – max) 150 – 350 мм
Висота (min – max) 150 – 450 мм
Налаштування розмірів короба вручну
Гравітаційний магазин для заготівок 150 шт.
Швидкість приводних ременів 21 м./хв.
Подача заготівок на вузол формувача подається завдяки гравітаційній силі
Ширина клейкої стрічки 50 мм
Діаметр втулки клейкої стрічки 76 мм
Зовнішній діаметр бобіни клейкої стрічки 410 мм
Висота робочої поверхні від підлоги

Min – 600 мм;
Max – 950 мм.

Габаритні розміри короба  
Довжина(стандарт) 3113 мм
Висота(стандарт) 1800 - 2150 мм
Ширина (стандарт) 1405 мм
Вага 550 кг
Робота машини контролюється фотодатчиками  
Пневмокомпоненти SMC+BOSCH  
Управління відбувається завдяки PLC (Omron)