У цей непростий рік Bandall не стоїть на місці і постійно займається розвитком свого обладнання. 

Саме тому з червня компанія представляє новий сучасний дизайн і покращені характеристики для стандартних моделей обандеролювачів.

Нова опція Multi-Width включає в себе універсальну ширину арки, яка здатна фіксувати стрічку будь-яких розмірів. Вона дозволяє одночасно обробляти 2 стрічки максимальної ширини.

 

 

 

 

Спочатку опція Multi-Width доступна для верстатів діаметром 102 і 77 мм. Машини переобладнані під нові розміри і працюють з перехідним ланцюгом певної ширини. Нововведення діє на обандеролювачі моделей 2020 ВА32 і ВА24. Опцію Multi-Width можна замовити разом з іншими доповненнями (наприклад, такими як зовнішній тримач стрічки і пристрій для друку даних).

 

 

 

Друге нововведення полягає в тому, що Bandall представляє новий дизайн стандартного верстата "Бандал 2020". Тепер в машину вбудована електрична касета з ущільненнями, а напрямні зроблені з нержавіючої сталі. Нові модифікації збільшили надійність обладнання і скоротили витратність на деталі.

 

 

 

 

Кутові приводні ремені будуть замінені на фіксовані напрямні, які легко знімаються з арки. Крім іншого верхня поверхню ременів матиме плоску форму, що зробить Bandall придатним для підключення в повністю автоматичну лінію. Такий зовнішній вигляд дозволить розширити можливості пакувальної лінії на підприємстві.