З 10 по 12 квітня відбулася головна подія пакувальної та харчової індустрії України – Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки.

Організатором форуму в Міжнародному виставковому центрі стала компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Виставка зайняла територію близько 7000 квадратних метрів. Понад 200 учасників з України, Бельгії, Китаю, Литви, Польщі, Італії, Словенії, Туреччини, Чехії та Швейцарії.

Манулі Україна також була представлена на цій події. У відвідувачів нашого стенду була унікальна можливість першими побачити в роботі новий палетопакувальник ProWrap від SIAT. Крім цього, у відвідувачів стенду була можливість ознайомитися з роботом FANUC, що був представлений нашими партнерами на нашому стенді. Робот-палетопакувальник, заклеювач, термозбіжне обладнання та стреппінг-інструменти також були представлені на нашому стенді.

Виставка «Пак Експо», частиною якої була Манулі Україна, показала технології та обладнання для виробництва пакувальних матеріалів, тари й упаковки, дозування, фасування, закупорювання та інших операцій, а також тару й упаковку, пакувальні матеріали, поліграфічну продукцію, етикетки, матеріали та обладнання для їх виробництва.