З 10 квітня у столичному Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті стартує наймасштабніша українська виставка упаковки.

Вона планує зібрати під одним дахом виробників та імпортерів пакувального обладнання та матеріалів з України та Європи. Захід буде проходити 3 дні (з 10-го по 12-е квітня). Багаторічна успішна історія розвитку дозволила виставці стати однією з найбільш очікуваних подій для спеціалістів цієї сфери.

Компанія Манулі Україна, як і в попередні роки, буде представлена на виставці і в цьому році. Ми плануємо показати як новинки пакувального обладнання, так і вже знану техніку, яка користується попитом серед наших клієнтів.

Серед новинок особливої уваги заслуговує палетопакувальник ProWrap від італійської компанії SIAT. Ця модель стала якісно новим переосмисленням вже відомої SW2, але отримала деякі суттєві покращення, що укріпили її позиції на ринку. Кожен відвідувач виставки зможе особисто випробувати обладнання та оцінити його роботу.

iffip 2019

Серед іншої техніки – італійські термозбіжні машини SmiPack та заклеювачі/формувальники коробів SIAT, голандські обандеролювачі Bandall та стреппінг-обладнання від італійської компанії SIAT. А також ми плануємо представити варіанти автоматизації виробничих процесів, які можливо зробити бездоганними завдяки використанню роботів від нашого партнера – компанії FANUC.

Виставка обіцяє бути пізнавальною для всіх представників бізнесу, тому ми рекомендуємо неодмінно відвідати цей весняний захід.