Минулий рік ознаменувався гучною презентацією швидкісної термозбіжної машини з безперервним циклом пакування FP500HS SERVO.

Обладнана новинка 3-ма швидкісними конвеєрами і 5-ма високопродуктивними серводвигунами.

В стандартному виконанні таке обладнання може похвалитися продуктивністю до 7200 упаковок за годину, а от внесення персоналізованих змін може збільшити кількість упаковок до 9000 за той же період часу.

Обладнання оснащене сучасною системою управління FLXMOD® у вигляді 7-дюймового сенсорного дисплею та 32-бітного мікропроцесора. Покращений блок управління з оновленими модулями – одна із особливостей FP500HS SERVO.

Інтелектуальна система може в автоматичному режимі регулювати висоту поперечної планки, температуру та час зварювання, швидкість конвеєра та продуктивність обладнання. Також в процесі можна ознайомитися зі статистикою. Додаткова перевага машини також в її можливості контролю якості пакетів та обліку аномальної упаковки. Пакети можуть виготовлятися як по одному, так і партіями.

На обладнанні може використовуватися як поліолефінова плівка, так і поліетиленова, товщина якої не перевищує 30 мікрон (товщина поліетилену при цьому може варіюватися в рамках 15-80 мкм).

Новинка вже доступна для замовлення. 

FP500HS-SERVO-T452H-pop 500x223