ПакЕкспо – головний український форум упаковки, пакувального та поліграфічного обладнання, технологій та матеріалів. По традиції, експоненти пакувальної виставки щорічно представляють цільовій аудиторії сучасні пакувальні технології.

Такий важливий галузевий захід компанія Манулі Україна просто не може пропустити, тому призначаємо Вам зустріч у Павільйоні А з 12 по 14 квітня. Наш стенд Вас неодмінно зацікавить, адже ми плануємо показати відвідувачам тільки найновіше технологічне обладнання для кінцевих стадій упаковки. А наш відділ матеріалів уже готує для вас презентацію найкращих стретч та термозбіжних плівок, скотчу, малярних стрічок та інших матеріалів, необхідних для бездоганного виконання всіх технологічних процесів на виробництві.

А от в категорії обладнання ми неодмінно презентуємо найновіші моделі палетопакувальників, термозбіжних машин, формувальників та заклеювачів коробів, а також маркіраторів. Спеціальне місце на нашому стенді ми приділимо обандеролювачам, які стали нашим справжнім відкриттям, адже таке обладнання дозволяє робити упаковку, що поєднує в собі маркетингові та захисні функції.

Для замовлення безкоштовного запрошення відправляйте заявку з позначкою «ПакЕкспо» на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

pack logo tumth360x180