Термозбіжна поліолефінова плівка в Україні

 

Поліолефінова термозбіжна плівка ПОФ (POF) – це сучасний багатошаровий матеріал, який використовується для кінцевих стадій упаковки. 

 

Матеріал має здатність скорочуватися під дією високих температур і при цьому щільно обтягувати товар, що упаковується. Завдяки цьому плівка і отримала назву термозбіжна. 

ПОФ-плівка, купити яку ви можете в нашій компанії, виробляється на кращих європейських заводах лідерами сфери. В асортименті - напіврукави різної товщини та ширини, які ідеально підходят для використання на ручних, напівавтоматичних та автоматичних машинах.


 

Сфери використання ПОФ дуже широка. Так, серед іншого, плівка може використовуватися для пакування:

  • харчових продуктів (різні овочі, фрукти, напівфабрикати, м'ясо, морепродукти, кондитерські вироби, хлібобулочні вироби і т.д.);
  • нехарчової продукції (журнали, книги, іграшки, календарі, господарські товари, одяг і т.п.).

Перевага нашої полеолефінової плівки полягає у високому відсотку усадки та міцному зварювальному шві. Міцність матеріалу також висока, завдяки чому можна бути впевненим в тому, що будь-який запакований продукт буде мати надійний захист від пошкоджень. 

З основними перевагами та недоліками плівки ви можете ознайомитися на нашій інфографіці.

                                                                                                                                                     Переваги термозбіжної ПОФ плівки


 

Вагома перевага ПОФ-плівки полягає  у тому, що вона прекрасно зберігає свої якості при температурах від -30оС до +50оС. Це вигідно відрізняє її від ПВХ плівки, яка потребує особливих умов зберігання як при низьких, так і при високих температурах. При мінусових температурах ПВХ може втрачати свої якості, ставати твердою і навіть ламатися. В той час, як ПОФ при температурі до -30оС зберігає всі корисні якості. Спеціалісти по пакуванню в один голос радять відмовитися від ПВХ при умові, що товари, упаковані за допомогою термозбіжної плівки, зберігаються на складі з нерегульованою температурою.

 

 ПОФ-пленка-картинки

  

 

 

ПОФ – це екологічно чиста упаковка, яка не має в своєму складі ніяких шкідливих складових. Вона підходить для контакту з харчовими продуктами. Більш того, при роботі з такою  плівкою не виділяються шкідливі пари хлориду (як в ПВХ), які негативним чином впливають на здоров'я людини і викликають корозію обладання. Використана сировина гарантує, що матеріал не буде вступати а реакцію з запакованою продукцією. 

Оптичні якості плівки дозволяють упаковці мати бездоганний товарний вигляд, приваблюючи увагу покупців.

В порівнянні з ПВХ плівкою полеолефінова характеризується меншою питомою вагою на 1 кв.м., завдяки чому вона має гарну еластичність та міцність. Треба зазначити, що ПОФ плівка доволі проста у використанні. Іноді для переходу на такий матеріал достатньо простого переналаштування вашого обладнання, яке наші спеціалісти допоможуть провести. Але при цьому упаковка в поліолефінову плівку буде відрізнятися надійністю та ефективністю.

Серед основних переваг ПОФ плівки треба виділити:

✓ гарні фізико-мехінічні якості (міцність на прокол, розрив та розтягнення),

надійний захист товару при зберіганні та транспортуванні від механічних пошкоджень,

✓ приблизно на 30% легша за ПВХ,

✓ собівартість упаковки товару з використанням ПОФ нижче, ніж при використанні ПВХ,

✓ сберігає свої характеристики як при низьких, так і при високих температурах,

✓ глянцева та прозора упаковка,

✓ не містить хлору, завдяки чому є нетоксичною та не представляє небезпеки при контакті з продуктами харчування,

✓ процес пакування поліолеофіновою плівкою не супроводжується виділенням шкідливих газів, накопиченням вуглецю на зварювальних елементах, а також корозією обладнання.


 

 

Спеціалізовані поліолефінові плівки

 

Крім високоякісних плівок від компанії Manuli, наша компанія також пропонує цілий ряд спеціалізованих плівок французького виробництва від компанії Bollore. Домогтися максимальних результатів можна завдяки використанню спеціалізованих плівок ПОФ на високошвидкісному обладнанні.

У цьому випадку серед обов'язкових вимог варто відзначити:

 товщину вище 9 мкм,

 низькотемпературний тип плівки, що має усадку до 70%.

Наша компанія готова запропонувати вашій увазі широкий вибір спеціалізованих плівок, серед яких варто відзначити варіанти:

 з ефектом проти появи конденсату,

 з ефектом м'якої усадки,

 для пакування заморожених продуктів,

 з гарячою перфорацією і т. п.

Наші спеціалісти допоможуть вибрати оптимальну термозбіжну ПОФ плівку для вирішення задач вашого бізнесу, завдяки чому ви зможете покращити якість упаковки та отримати суттєву економію.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у відділі продажів.