Плівки з попереднім розтягненням Manustif і Manuessence


Manustif та Manuessence – це попередньо розтягнуті плівки, при виробництві яких процес розтягення відбувається безпоседньо в лінії виробництва. Що дозволяє досягнути стабільно низької товщини при збереженні високих фізико-механічних властивостей.


 

Основні переваги продукту:

 

         ультрат      - Ультратонкі       

Зниження товщини до 9 чи 8 мкм. Зниження товщини плівки в поєднанні з кращими механічними властивостями товару є надзвичайно важливою ціллю, яка досягається за рахунок використання Manustif чи Manuforse. Застосування високоякісної сировини, а також постійний розвиток технологій дають змогу Manuli Stretch впроваджувати інноваційний продукт на ринок.

 

                   

          Эконом        -   Економія

     

     Оптимізація витрат на упаковку. Менша товщина плівок дає змогу зменшити до 50% розхід плівки на піддон порівняно з традиційними плівками, і, відповідно, знизити витрати на упаковку одиниці товару.   

 

      эколог          -  Екологія

Охорона навколишнього середовища. Завдяки унікальній технології виробництва групи Manuli Stretch плівка повністю відповідає вимогам концепції захисту навколишнього середовища. Суттєве зниження розходу стретч-плівки, порівняно зі стандартними плівками, призводить до зниження об’єму виробництва пластиків до 50%. 

 

-
  надежн       
 - Стабілізація

Високі показники стабілізації упакованого вантажу. Специфічні фізико-механічні властивості плівки проявляються у високій клейкості плівки, зусиллі на розрив та стійкості до проколу. Це гарантує виняткову силу утримання і стабілізації вантажу, навіть коли він досить важкий.

 

 

Компанія Манулі стретч є власником 2х міжнародних патентів на виробництво цих типів плівок:

МІЖНАРОДНИЙ ПАТЕНТ N. 0781651, 06.10.1999

МІЖНАРОДНИЙ ПАТЕНТ N. 0778121, 24.01.2001

6b9cf6193e823f64801683c38679108a.png   Скачати сертифікат відповідності

Тонкі престретч плівки Манустіф та Мануессенсе дозволять без інвестицій  отримати всі переваги власника дорогого обладнання.