Manuli Stretch, яка першою в Європі виготовила стретч-плівку в 1970-му році, залишається незмінним європейським лідером галузі завдяки постійним технологічним інноваціями та інвестиціям в дослідження і розробку нових продуктів.
Все для стретч

 

                                             Системний підхід в пакуванні: стретч-плівка в Україні

Стретч-плівки, які виробляються компанією є сучасними економічними рішеннями в сфері пакування. Всі матеріали, що реалізуються нашою компанією, відповідають сучасним вимогам пакувального ринку.

Для виробництва найякісніших плівок компанія тісно співпрацює в дослідженнях з провідними виробниками сировини та використовує найкращі і найякісніші матеріли. 

Плівки бренду Manuli дозволяють заощаджувати гроші протягом всього періоду їх використання. Коли ми повертаємось з далекої подорожі автомобілем, ми дивимось не тільки на вартість літру палива, а й на те, які були наші витрати на паливо за всю подорож. Виробництво має таку ж історію. Адже, підводячи висновок ефективності в кінці місяця чи року, враховується не тільки вартість кілограма плівки, але й повні затрати на цей матеріал для виробництва.

Скачати сертифікати:

ISO50001            TUV Rheinland

 

 

 

Асортиментний ряд плівок, який пропонується компанією включає 3 групи наступні групи:

-          Престретч.

-          Тонкі power-плівки.

-          Стандартні стретч-плівки.