Плівка стретч-худ

Якщо прості негабаритні вантажі без зусиль можна запакувати в стандартну стретч-плівку, то для важких і великих вантажів необхідно використовувати більш міцну упаковку. Для вирішення подібної проблеми на сучасних підприємствах використовуються спеціальні стретч-худ системи, що упаковують товар у більш міцну плівку.

 

Особливості стретч-худ

Стретч-худ плівка має поліпшені показники міцності в порівнянні з простою стретч плівкою завдяки більшій товщині і трохи іншого складу.  Такий матеріал прекрасно підходить для упаковки важких вантажів, адже гарантує надійний захист від можливої деформації і зовнішніх впливів.

Переваги стретч худ, купити оптом яку ви можете в нашій компанії, полягає ще й у високій еластичності, завдяки якій можна щільно упаковувати товар практично будь-якої форми і габаритів.

Примітно, що плівку стретч худ упаковується не тільки товар, але і сам піддон, на якому стоїть вантаж. Така особливість упаковки дозволяє щільно закріпити вантаж, а також запобігти можливе падіння під час транспортування. Також обмотаний разом з піддоном вантаж виявляється ізольований від впливу навколишнього середовища зі всіх сторін. За умови, що на запакований вантаж потрапить дощ або він буде тривалий час стояти в калюжі, його характеристики все одно не зміняться. А ось без надійної упаковки товар під впливом вологи може швидко зіпсуватися.

Еластичність стретч-худ плівки, яку можна купити в компанії Манули Україна, дозволяє їй проникати навіть в дуже дрібні зазори. А така характеристика стає гарантією того, що вона дуже надійно закріпиться на вантаж. Це дозволяє вважати подібну упаковку надійним рішенням при транспортуванні вантажів, а також їх тривалому збереженні на складі. Якщо ви хочете бути повністю впевненими в цілості вантажу, варто лише упакувати його з допомогою якісних матеріалів, а потім – просто залишити на потрібний термін.

stretch hood manuli

Популярність стретч-худ плівки полягає в тому, що навіть через кілька місяців натяг упаковки не пропадає. Незалежно від того, як часто переміщується вантаж або змінює своє положення, плівка зберігає характеристики постійно і зберігає свою щільність.

У зв'язку з наявними особливостями плівки процес пакування також досить істотно відрізняється. Виглядає він не як просте обертання вантажу плівкою з усіх боків (як це буває зі стретч-плівкою), а як точне захоплення вантажу стретч-худ системою, а потім – запаювання. Якісне підібране обладнання спочатку готує плівку, а тільки після цього розмотує її так, що вона поступово опускається на вантаж, поки не накриє його повністю, а потім – запаює його. Далі потрібно просто запакувати упаковку знизу (під піддоном). У результаті виходить надійно запакований вантаж, незалежно від того, який вантаж лежить на піддоні.