Пакувальна стрепінг-стрічка

Стрепінг стрічка пакувальна – це прогресивний і недорогий вид пакування, який виробляється з сировини високої якості.

Такий вид упаковки є справді незамінним у разі, коли вироблена продукція потребує штабелювання, укладання в шари або пачки. Також такий спосіб дозволяє армувати зовнішню упаковку, стабілізувати її, а потім рівномірно розподілити навантаження на піддоні.

Найпопулярніші сфери застосування:

• поліграфія,

• паперове або картонажне виробництво,

• харчова галузь,

• деревообробна галузь.

Упаковка поліестерової стрічки, купити яку можна в нашій компанії, гарантує оптимальне збереження вантажу не тільки при зберіганні, але і під час перевезення, навантаження-розвантаження. Величезна перевага поліестерової стрічки полягає ще й у безпеці, показники якоъ в рази вищі, ніж у сталевої стрічки. Більш того, перехід на такий тип упаковки дозволяє знизити витрати на упаковку (до 20%), якщо порівнювати її з металевими стрічками.

3344.jpg phpx4nDyT.jpg      streplenta.jpg

Серед переваг матеріалу варто виділити такі:

• стрепінг стрічки не пошкоджують поверхню продукції;

• поліестер стійкий до атмосферного впливу (не іржавіє і, відповідно, не залишає на поверхні іржавих плям);

• стрічки зберігають свої властивості при температурі від -30 до +90оС.

В залежності від потреб виробництва можна придбати поліестерові стрічки шириною 9-19 мм і товщиною 0,15-1,15 мм. При цьому внутрішній діаметр втулки залишається незмінним і дорівнює 406 мм

Стрепінг стрічки, купити оптом які сьогодні бажають багато компанії, можуть кріпитися за допомогою скоб, термозварювання або ж зварювання тертям.

Отримати більш детальну консультацію та зробити замовлення ви можете, звернувшись у відділ продажу матеріалів за телефоном (044) 537-31-47 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">