Мистецтво надійного пакування: скотч від найбільшого імпортера

Виробництво такого незамінного сьогодні в побуті та виробництві матеріалу, як скотч, почалося відносно недавно. Клей, нанесений на найпростіший целофан, - саме так виглядали перші скотчі, які вважалися справжнім проривом в світі пакувального обладнання. Сьогодні ж пакувальний скотч представлений у величезному асортименті, відрізняючись кольорами, розмірами стрічки, матеріалами і клеєвими основами. Наша компанія поставляє високоякісний скотч для вирішення всіх завдань вашого бізнесу. Великий вибір матеріалів дозволить вам підібрати ідеальне рішення під будь-які потреби та умови.

Пакувальний скотч

В нашій компанії ви можете купити скотч оптом від виробника, який визнаний одним з лідерів у даній сфері. Відмінне зчеплення матеріалу з різними поверхнями і висока міцність дозволяють йому використовуватися з різноманітними видами упаковки, наприклад, гофрокартоном, папером, поліетиленом чи плоским картоном. Завдяки нашому якісному матеріалу ви зможете зробити процес упаковки простим і оперативним, відмінно герметизуючи шви.

У нас ви можете купити скотч оптом від виробника в Києві та інших регіонах України. Наші матеріали підходять як для ручної упаковки (навіть за умови, що для спрощення роботи використовується ручний або напівавтоматичний розмотувач), так і для машинного, яка застосовується на великих виробництвах.

Традиційний пакувальний скотч вважається найбільш поширеним завдяки своїй універсальності. Він дозволить непомітно проводити скріплення, зберігаючи первинний вигляд упаковки, а також гарантує максимальну міцність, гнучкість та збереження упаковки. Така універсальна липка стрічка стане незамінною на будь-якому підприємстві практично на всіх етапах виробництва, а також при перевезенні. До речі, завдяки даному матеріалу можна не тільки пакувати коробки, але і надійно скріплювати невеликі за вагою групи товарів.

Структура клейкої стрічки

Скотч представляє собою тонку полімерну стрічку, яка покрита тонким шаром клею (в залежності від типу матеріалу він може бути акриловим або каучуковим). Ключові параметри стрічки такі:

  • товщина,
  • ширина,
  • кількість метрів в рулоні.

Різновиди клейкої стрічки

Скотч пакувальний, купити який оптом ви можете в нашій компанії, може мати такі різновиди:

Acryl.

Даний вид матеріалу вважається найбільш доступним пакувальним матеріалом з урахуванням вартості. Покритий такий скотч спеціальним акриловим клеєм, основну частину якого становить вода.

Hot-melt.

Скотч має шар синтетичного каучукового клею, завдяки чому забезпечується більш міцне клейове з'єднання з різними типами упаковки. Відмінна риса таких липких стрічок – морозостійкість, завдяки чому вони чудово підходять для багатьох виробничих підприємств, особливо тих, які пакують продукти для подальшого заморожування (виробники морозива, масла тощо).

Solvent.

У такому типі скотчу використовується клей на основі натурального каучуку, завдяки чому він вважається найбільш витривалими і стійким до зношування. Саме завдяки натуральному клейовому шару збереження упаковки забезпечується навіть при екстремально низьких температурах.

Ми працюємо по всій Україні!

Поставки скотчу для потреб малих, великих і середніх підприємств нашою компанією здійснюються в усі регіони України. Наші фахівці нададуть вам детальну консультацію, а також допоможуть підібрати стрічку різної товщини, кольору та довжини в рулоні. У нас купувати вигідно!