Скотч стрічки

Скотч стрічки – це використовувані на виробництві і в побуті стрічки з плівки, які мають клейове покриття. Як правило, такий матеріал випускається у формі рулону, має зовнішню неклеєву поверхню. Дещо рідше зустрічається матеріал з двостороннім нанесенням клею

Наша компанія займається реалізацією клейких скотч-стрічок, які використовуються здебільшого для пакування (заклеювання) коробів з картону.

Ви можете купити оптом скотч:

• на основі синтетичного каучуку (хот мелт),

• на основі акрилового клею.

У холодну пору року ідеальними для використання вважаються клейкі стрічки, зроблені на основі синтетичного каучуку, адже при низьких температурах рекомендується використовувати скотч з підвищеною клейкістю. А ось для робіт в теплу пору року варто вибирати скотч стрічки на основі акрилового клею.

Пакувальний скотч, зроблений на основі акрилового клею вважається найбільш дешевим матеріалом, який використовують для заклеювання картонних коробів. Проводиться такий матеріал на водній основі, завдяки чому може бути гарантовано максимально швидке прилипання до картонної поверхні короба. Клеючі властивості акрилу трохи знижуються в холодну пору року, через що взимку фахівці рекомендують використовувати стрічки хот мелт, які зроблені на основі синтетичного каучуку.

Варто відзначити, що акрилові стрічки з однаковим успіхом можуть використовуватися як для машинного так і для ручного пакування.

Клей на основі синтетичного каучуку (hot melt) – це прекрасний компроміс між дорогим натуральним каучуком і дешевим акрилом. Скотч стрічки, виконані на основі такого матеріалу, прекрасно підходять як для ручної, так і для машинної упаковки незалежно від пори року. Незважаючи на тип картону, такий скотч без зусиль прилипає до його поверхні. Більш того, він ідеально підходить для упаковки продукції, що зберігається в холодильних камерах (морозиво, молочна група, заморожені продукти тощо).

А ось клей на основі натурального каучуку (solvent) гарантує найбільш надійну упаковку товарів. Особливо актуальним використання такого матеріалу буде для продукції, що зберігається в морозильних камерах.

Отримати більш детальну консультацію, а також купити скотч оптом ви можете, звернувшись до наших менеджерів.