CPP плівка

CPP плівка – це неорієнтована поліпропіленова плівка, яка проводиться методом плоскощілинної екструзії (CPP) і досить широко використовується в різних областях упаковки. Такий матеріал застосовується для пакування макаронних, хлібобулочних, санітарних та текстильних виробів, а також косметики.

Компанія «Манулі Україна» пропонує CPP плівку, яка вироблена на німецькому заводі концерну Manuli - Manuli Stretch Deutschland. Матеріал виготовляється на високотехнологічному обладнанні з дотриманням всіх технічних і санітарних норм, які сьогодні існують в Європейському Союзі.

Cast плівка – це досить новий пакувальний матеріал, який тільки починає завойовувати популярність на українському ринку, поступово витісняючи поліпропіленову плівку.

Основними перевагами представленого матеріалу можна вважати:

• блиск і високу прозорість BOPP плівок;

• відмінну адгезія до друкарських фарб;

• стійкість до проколів;

• хороші показники термозварюваності навіть при низьких температурах;

• підвищена пропускна здатність.

C-AntiFog.jpg  Plenka-CPP-Cast.jpg  спп

Такі характеристики вигідно відрізняють CAST плівки від BOPP плівок, які вимагають підтримання стабільно високої температури зварюваного елементу. М'якість матеріалу дозволяє без праці згладжувати частинки жиру, пилу або крихт, які можуть потрапляти в зону формування шва. Завдяки цьому забезпечується герметичність і міцність упаковки.

Неорієнтований поліпропілен не має тієї ж твердості, яка є у орієнтованого. Але його еластичність і м'якість при цьому оберігає виріб від проколів. Це дозволяє використовувати CPP плівку, купити яку ви можете в компанії Манулі Україна, для упаковки жорстких виробів (макаронів, деяких видів круп, сухариків тощо).

CAST плівка є справжнім лідером серед пакувальних матеріалів, призначених для пакування хліба. Завдяки відмінним пропускним здібностям хліб в такій упаковці буде «дихати», надовго зберігаючи хрустку скоринку.

Упаковка з неорієнтованого поліпропілену популярна в таких типах продукції:

• хліб і хлібобулочні вироби,

• харчові продукти (макаронні, кондитерські, бакалійні вироби тощо),

• порошки та миючі засоби.

Чудово підходить і для упаковки інших видів продукції, тому користується надзвичайно великою популярністю в Україні та в світі.

Для отримання більш детальної консультації і оформлення замовлення на матеріал звертайтеся у відділ продажів матеріалів за телефоном (044) 537-31-47 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.